کد خبر: 4079158
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲

سالن مسابقات اوقاف شبیه یک محفل صمیمانه قرآنی است

شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم با اشاره به اینکه سالن مسابقات قرآن شبیه به یک محفل قرآنی صمیمانه است، بیان کرد: عدم حضور برخی از متسابقین در این دوره از نقاط ضعف و داوری به صورت آنلاین از نقاط قوت چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در قم به شمار می‌رود.

خلیل فرامرزی شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از ستاد خبری چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم، خلیل فرامرزی، شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء طی سخنانی بیان کرد: حفظ قرآن را در سن 17 سالگی و از سال 86 آغاز و در مدت سه سال حافظ کل قرآن کریم شدم و از همان سال تاکنون هرساله با حضور در مسابقات قرآن اوقاف محفوظات خود تثبیت می‌کنم.

فرامرزی با اشاره به اینکه حمایت و پشتیبانی خانواده‌ام یکی از انگیزه‌های ثبات قدم در این عرصه بوده است، گفت: محیط طبیعی خانواده بدون آنکه اجباری از سوی پدر و مادر یا همسرم بر بنده اعمال شود، همواره قرآنی است، علاقه به قرآن و عترت(ع) در درون همه اعضا نهادینه بوده و مرا نیز به طور ذاتی به سمت و سوی این کتاب آسمانی سوق داده است.

وی با اشاره به ارتقای سطح کیفی این دوره از مسابقات قرآن اوقاف در مرحله استانی اظهار کرد: حضور داورانی که در سطح بین‌المللی قضاوت می‌کنند در مرحله استانی سبب شده است تا شرکت‌کنندگان با آمادگی بیشتری حضور پیدا کنند.

وی با اشاره به اینکه سالن مسابقات قرآن شبیه به یک محفل قرآنی صمیمانه است، بیان کرد: عدم حضور برخی از متسابقین در این دوره از نقاط ضعف و داوری به صورت مجازی و انلاین از نقاط قوت چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در قم به شمار می‌رود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha