کد خبر: 4079304
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹

مسابقات قرآن سبب شناسایی قاریان و حافظان جدید می‌شود

متسابق رشته ترتیل با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات شاهد حضور چهره‌های جدید نیز بودیم، گفت: با اجرای مسابقات قرآنی می‌توان قاریان و حافظان جدید را شناسایی کرد و برای موفقیت بیشتر این افراد در بخش‌‌های مختلف قرآنی سرمایه‌گذاری کرد.

قرآنبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از ستاد خبری مرحله استانی چهل و پنجمین مسابقات سراسری قرآن کریم، صدیقه باباخانلو، متسابق رشته ترتیل طی سخنانی اظهار کرد: از سن 11 سالگی در فعالیت‌های قرآنی شرکت کردم و سطح کیفی مسابقات نسبت به سال‌های گذشته بهتر بود و متسابقین با قوت و قدرت بیشتری در مسابقات حاضر شده بودند.

وی با اشاره به اضافه شدن بخش مفاهیم به مسابقات سراسری قرآن، ادامه داد: اطلاع‌رسانی بخش مفاهیم ضعیف بود و برخی از متسابقین در سالن مسابقه متوجه این بخش شدند که سبب می‌شد در این بخش ضعیف عمل کنند و این در نتیجه مسابقه افراد تاثیر گذار بود.

متسابق رشته ترتیل گفت: مرحله استانی را با مرحله کشوری شبیه‌سازی کردند و ارتباط داوران با متسابقین به‌صورت چهره به چهره نبود که این سبب کاستن استرس متسابقین می‌شد.

باباخانلو با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات شاهد حضور چهره‌های جدید نیز بودیم، یادآور شد: با اجرای مسابقات قرآنی می‌‎توان قاریان و حافظان جدید را شناسایی کرد و برای موفقیت بیشتر این افراد در بخش‌‌های مختلف قرآنی سرمایه‌گذاری کرد.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha