کد خبر: 4079136
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۴

حضور چهره‌های جوان در مسابقات قرآن انرژی‌بخش است

شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم بیان کرد: حضور چهره‌های جوان و با انگیزه که برخی از آن‌ها برای اولین بار در مسابقات حضور یافتند، موج و انرژی تازه‌ای به فضای مسابقات می‌بخشد و سبب خوشحالی و ایحاد انگیزه برای همه متسابقین می‌شود.

حجت‌الاسلام محمدحسین نصر شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله استانی، حجت‌الاسلام محمدحسین نصر، شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء طی سخنانی بیان کرد: از سال 69 حفظ قرآن را آغاز کردم و در مدت سه سال حافظ کل قرآن کریم شدم و تقریبا هرسال در مسابقات قرآن اوقاف شرکت می‌کنم.

وی با بیان اینکه اصالتا اهل اصفهان هستم اما استان قم را برای حضور در مسابقات ترجیح دادم، تصریح کرد: سطح مسابقات استان قم از نظر کیفی و کمی بسیار بالاست و رقابت با افراد حرفه‌ای و قوی که همگی دوستان قدیمی‌ام هستند، همواره برایم لذت‌بخش بوده و هست.

نصر که از او به عنوان پیشکسوت مسابقات قرآنی یاد می‌کنند، افزود: حضور چهره‌های جوان و با انگیزه که برخی از آن‌ها برای اولین بار در مسابقات حضور یافتند، موج و انرژی تازه‌ای به فضای مسابقات می‌بخشد و سبب خوشحالی و ایحاد انگیزه برای همه متسابقین می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات قرآن، ذکر خدا و یاد خداوند را زنده نگه می‌دارد و سبب تثبیت محفوظات حفاظ قرآنی می‌شود، افزود: سطح مسابقات قرآن اوقاف امسال بسیار بالاست و متسابقین با آمادگی نسبتا خوبی در میدان رقابت حاضر شدند.

حافظ 20 جزء قرآن کریم عدم مواجهه داوران و متسابقین را از نقاظ قوت چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در مرحله استانی دانست و تصریح کرد: ارتباط چهره به چهره داوران و متسابقین هنگام اجرا استرس‌آور بود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha