کد خبر: 4078968
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸

معرفی چهره‌های جدید به مسابقات قرآنی بدون سهمیه استانی

متسابق مرحله استانی چهل‌و‌پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن گفت: برگزاری مسابقات به‌صورت ضبطی و عدم اعمال سهمیه فرصت خوبی برای تمام شرکت‌کنندگان برای معرفی خود و ورود چهره‌های جدید به عرصه مسابقات است.

محمدحسین ابراهیمی، متسابق بخش اذانبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از ستاد خبری چهل‌ و پنحمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی، محمدحسین ابراهیمی، متسابق رشته اذان این دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مرحله استانی گفت: بنده بیش از ده سال است که در این مسابقات شرکت می‌کنم و حدود ۳۰ سال است که در رشته اذان و قرائت فعالیت دارم، در این دوره از مسابقات اوقاف نیز تنها در رشته اذان شرکت کردم.

وی ادامه داد: از نظر سطح کیفی شرکت‌کنندگان نسبتاً خوب هستند و برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم، اطلاع‌رسانی و نحوه برگزاری و پذیرش اوقاف هم خوب و مناسب بود.

ابراهیمی در رابطه با نحوه برگزاری مسابقات اذان، تواشیح و دعاخوانی به صورت ضبطی اظهار کرد: اینکه مسابقات به صورت متمرکز برگزار و شرکت‌کنندگان به صورت کلی بررسی می‌شوند و به اذان به صورت کشوری نگاه می‌شود به نظر بنده بهتر است، زیرا به طور مثال شاید در استان قم افرادی بااستعدادهای خوبی باشند که در رقابت با سایرین و اعمال سهمیه و انتخاب یک نفر نتوانند این فرصت را پیدا کنند تا خود را به جامعه قرآنی معرفی کنند و در این زمینه موفق و برگزیده شوند.

شرکت‌کننده بخش اذان مرحله استانی چهل و پنجمین مسابقات سراسری قرآن کریم گفت: بودن و قدم‌گذاشتن در راه قرآن و هم‌چنین اهل‌بیت(ع) و توکل بر آن‌ها برای موفقیت در زندگی شخصی و خانوادگی بسیار به بنده کمک کرده و الگوی خودم و فرزندانم همواره قرآن و اهل‌بیت(ع) بوده و برکات آن در طول زندگی شامل حال بنده شده است.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha