کد خبر: 4079012
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲

سطح بالای داوری در مسابقات قرآن اوقاف قم

شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم با اشاره بالا بودن سطح کیفی مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف، تصریح کرد: حضور اساتید مطرح و چهره‌های شاخص داوری مسابقات قرآنی، در این دوره سبب ایجاد انگیزه برای شرکت‌کنندگان شده است و همین امر سطح مسابقات استان قم را نسبت به سایر استان‌ها افزایش می‌دهد.

محسن عبدی شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء قرآن کریمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از ستاد خبری مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن، محسن عبدی، شرکت‌کننده رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن طی سخنانی بیان کرد: بیش از 8 سال از فعالیتم در عرصه قرآنی می‌گذرد و در طی این سال‌ها در بسیاری از مسابقات قرآن کریم استانی و کشوری شرکت کردم.

وی با اشاره بالا بودن سطح کیفی این دوره از مسابقات قرآن اوقاف، ادامه داد: حضور اساتید مطرح و داوران در سطح بین‌المللی در این دوره سبب ایجاد انگیزه برای شرکت‌کنندگان است و همین امر سطح مسابقات استان قم را نسبت به سایر استان‌ها افزایش می‌دهد.

عبدی با بیان اینکه عدم برقراری ارتباط چهره به چهره داوران و متسابقین سبب برقراری آرامش و سکوت در فضای مسابقات شد، افزود: جدا بودن مکان برگزاری اجرای شرکت‌‎کنندگان و استقرار داوران سبب کاهش اشتباهات داوری می‌شود.

وی انس با قرآن کریم، حال و هوای زندگی شخصی‌ام را معنوی‌تر کرده است، بیان کرد: هدف اصلی‌ام از انس با قرآن کریم، بهره‌مندی از معنویت و آموزه‌های قرآنی در زندگی فردی و اجتماعی است و به علت تثبت محفوظات خود در اغلب مسابقات قرآن کریم شرکت می‌کنم.

شرکت‌کننده مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن گفت: حضور و شرکت چهره‌های جدید در این دوره از مسابقات بدون شک از نقاط مثبت آن است و تجربه نشان داده است که چهره‌های جدید مسابقات قرآن در مراحل مختلف درخشیدند و رتبه‌های خوبی نیز کسب کردند.

عبدی یادآور شد: معرفی چهره‌های جدید به جامعه قرآنی نیازمند برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و کلان است تا افراد مختلفی بتوانند جذب جامعه قرآنی شده و برای استان و در سطح کشوری افتخارآفرینی کنند.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha