کد خبر: 4059518
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹

اسامی نفرات برگزیده سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان در حفظ 5 جز و 10 جزء اعلام شد.

اعلام نتایج اولیه مسابقات ملی قرآن و عترت دانشگاهیانبه گزارش ایکنا از قم، بخش حفظ 5 جز و 10 جزء سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان روز گذشته، سوم خردادماه در دانشگاه قم با حضور متسابقان برگزار شد که ۶۰ نفر در قسمت بانوان و ۶۰ نفر در قسمت آقایان با هم به رقابت پرداختند.

داوران بین‌المللی حیدر کسمائی، صادق نصراللهی، سیدجواد سادات‌فاطمی، محمد حسین سعیدیان، غلامرضا شاه‌میوه، امیر آقائی و علی‌اصغر شعاعی حفظ 5 و 10 جز بخش آقایان را داوری کردند.

در بخش بانوان نیز سمیه هیبتیان، صدیقه بارانی، هاجر عزت‌پژوه، فاطمه میرغیاثی، مائده ادیب‌زاده و زهرا صریحی‌نژاد و شیما امیری  مسابقات حفظ 5 جزء و 10 جزء را داوری کردند.

در پایان روز نتایج رتبه‌بندی نفرات در حفظ 5 جزء و 10 جزء مشخص شد که در حفظ پنج جزء بانوان اعظم ایزانلو، الهه پورموردینی و سمیه ستاره و در حفظ پنج جزء آقایان مرتضی جوادزاده، اصغر قرجه‌لو و مسلم یادگاری برگزیده شدند.

در حفظ 10 جزء بانوان نرگس زارع، فاطمه محمدی و الهه ملک‌پور و در بخش آقایان سیدمحمد راد، مهدی ربانی و رضا محسن‌آبادی برگزیده شدند.

امروز چهارشنبه، چهارم خردادماه نیز متسابقان حفظ 20 جزء و کل قرآن کریم با هم رقابت می‌کنند. پنج‌شنبه، پنجم خردادماه نیز مسابقات بخش معارفی شامل ۱۱ رشته و هم‌چنین مسابقات قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، اذان، دعاخوانی و تواشیح برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، اطلاع‌رسانی جهت پذیرش، اسکان و فرآیند برگزاری مسابقات در کانال‌های ارتباطی جشنواره در فضای مجازی به آدرس festivalQuran@ بارگذاری می‌شود.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: