کد خبر: 4059525
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰

شرکت کننده حفظ 10 جز سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان گفت: بنده به نیت اینکه تحت نظر ویژه خداوند باشم به سمت حفظ و انس با قرآن رفتم زیرا قرائت مداوم قرآن برکت دارد و اینکه انسان بتواند قرائت درستی از قرآن کریم داشته باشد برکتش به شکلی در زندگی فرد بروز می‌دهد که با هیچ موضوع دیگر نمی‌توان مقایسه کرد.

قرآنبخش حفظ ۵ جز و ۱۰جز سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان روز گذشته سوم خردادماه در دانشگاه قم با حضور متسابقان برگزار شد.

صبح سوم خردادماه متسابقان حفظ 5 جز و عصر همان روز متسابقان حفظ 10 جز با هم رقابت کردند و بیشتر شرکت کنندگان حفظ 10 جز از اینکه به آنان اطلاع‌رسانی نشده بود که رقابت حفظ 10 جز عصر سوم خردادماه برگزار می‌شود گلایه‌مند بودند.

مریم وطنی برهانی، شرکت کننده حفظ 10 جز سی‌وششمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان از دانشگاه پیام نور شهر رشت در گفت‌وگو با ایکنا از قم، ضمن ابراز رضایت از اسکان و پذیرایی گفت: تنها اشکال در اطلاع‌رسانی برگزاری مسابقات 10 جز در عصر بود و ما شرکت‌کنندگان بخش حفظ 10 جز از صبح در سالن مسابقات منتظر شنیدن اسم‌مان بودیم که باعث خستگی شد و قطعا این خستگی در نحوه مسابقه ما نیز تأثیرگذار بود.

وی در رابطه با اثرات قرآن در زندگی فردی گفت: بنده به نیت اینکه تحت نظر ویژه خداوند باشم به سمت حفظ و انس با قرآن رفتم زیرا قرائت مداوم قرآن برکت دارد و اینکه انسان بتواند قرائت درستی از قرآن کریم داشته باشد برکتش به شکلی در زندگی فرد بروز می‌دهد که با هیچ موضوع دیگر نمی‌توان مقایسه کرد.

وطنی با بیان اینکه بنده در حال حاضر مدرس قرآن نیز هستم، ادامه داد: حفظ قرآن برای بنده موفقیت‌های زیادی در عرصه شغلی و درسی به همراه داشته و اینکه می‌توانم کودکان و نوجوانان را با لفظ زیبای قرآن آشنا کنم، برای بنده بسیار لذت بخش است، هم‌چنین حفظ آرامش بسیار زیادی را در زندگی شخصی برای بنده به ارمغان آورده است.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: