کد خبر: 4062297
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳

مشارکت جامعةالزهرا(س) در برنامه‌های رسانه‌ای با موضوع «حجاب و عفاف»

رئیس اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی جامعة‌الزهرا(س) گفت: اساتید و مبلغان جامعة‌الزهرا(س) پس از ارسال رزومه و قبولی در مصاحبه علمی ـ رسانه‌ای، به‌عنوان کارشناس برنامه‌های تخصصی حجاب و عفاف به مراکز استانی صدا‌وسیما معرفی خواهند شد.

حجاب و عفافبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی جامعة‌الزهرا(س)، ندا حکمت‌نیا، رئیس اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی جامعة‌الزهرا(س) طی سخنانی بیان کرد: نظر به ابلاغ شاخص‌های حجاب به ۱۲۰ دستگاه دولتی و حاکمیتی، اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی آمادگی خود را جهت حضور اساتید و مبلغان حوزه حجاب و عفاف در برنامه‌های کارشناسی رسانه ملی اعلام کرد.

وی ادامه داد: ایجاد ساختار معرفت دینی در جامعه اسلامی یکی از وظایف حوزویان است و امروز با پیشرفت تکنولوژی، نقش رسانه و فضای مجازی را در این رابطه نمی‌توان نادیده گرفت.

رئیس اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی جامعة‌الزهرا(س) بیان کرد: ساختار روان‌شناسانه و ابعاد وجودی انسان، زیرساخت اصلی رسانه‌ها و فضای مجازی را تشکیل می‌دهد که می‌تواند به‌عنوان ابزار مهمی برای انتقال پیام دینی و رسالت تبلیغی مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به وظیفه حوزویان به‌ویژه بانوان حوزوی در موضوع حجاب و عفاف، گفت: رسانه ملی بستر مناسبی برای حوزویان است تا پیام اصیل دین را برای جوانان و نوجوانان بازگو کنند.

رئیس اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی جامعة‌الزهرا(س) اظهار کرد: در این طرح، اساتید و مبلغان پس از ارسال رزومه و قبولی در مصاحبه علمی ـ رسانه‌ای، به‌عنوان کارشناس برنامه‌های تخصصی حجاب و عفاف به مراکز استانی صداوسیما معرفی خواهند شد.

حکمت‌نیا با اشاره به اینکه کارگروه رسانه این اداره در حال پیگیری راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی و شبکه‌های تخصصی با موضوع حجاب و عفاف است، یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره ۳۲۱۱۲۰۹۴ تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha