کد خبر: 4030348
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۷

مدیر رادیو معارف با اشاره به اینکه برنامه‌های این رادیو در چارچوب کامل دیانت و سیاست قرار می‌گیرد، گفت: نگاه ما در برنامه‌های رادیو معارف ذائقه‌پروری است و رادیو معارف یک رسانه هادی است نه پیرو.

مسعود کاویانی، مدیر رادیو معارفبه گزارش ایکنا از قم، مسعود کاویانی، مدیر رادیو معارف در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران که امروز، دوم بهمن‌ماه در مسجد مقدس جمکران انجام شد، ضمن معرفی رادیو معارف به ویژگی‌های آن پرداخت و اظهار کرد: برنامه‌های رادیو معارف در چارچوب کامل دیانت و سیاست قرار می‌گیرد و مخاطبان این رسانه دینی از قشر متدین هستند و بخشی از شنوندگان در حوزه آموزش این رادیو را دنبال می‌کنند.

وی ادامه داد: نگاه ما در برنامه‌های رادیو معارف ذائقه‌پروری است و رادیو معارف یک رسانه هادی است نه پیرو.

مدیر رادیو معارف با اشاره به عدم پخش موسیقی از این رسانه دینی، گفت: برنامه‌های رادیو معارف در معاونت صدا جایگاه ویژه‌ای دارد و این در حقیقت حاصل تلاش همکاران پرتلاش ماست که به‌طور هنرمندانه برنامه‌های خود را ارائه می‌دهند و اغلب کارشناسان این رادیو اساتید درجه یک حوزه و دانشگاه هستند.

کاویانی با اشاره به برنامه‌های مهدوی رادیو معارف، اظهار کرد: مباحث مهدوی در رادیو معارف به‌صورت فصلی یا خاص نیست بلکه برنامه‌های بسیاری داریم که در طول هفته و سالیان سال است که از رادیو معارف به روی آنتن می‌رود؛ بحث مهدویت و نگاه ما به این موضوع، یک نگاه راهبردی و استراتژیک است.

یادآور می‌شود، در این جلسه برای راه‌اندازی «رادیو انتظار» از ابتدای ماه شعبان‌المعظم همزمان با میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) با همکاری مسجد مقدس جمکران مباحثی مطرح شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: