کد خبر: 4089606
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱

تجریه‌طلبان بدانند هیچ قسمتی از ایران جدا نمی‌شود

استاد حوزه علمیه قم گفت: کسانی که در این ایام بیرق تجزیه‌طلبی را به دست گرفتند بدانند که ایران شامل همه اقوام است و هیچ قسمتی از ایران جدا نخواهد شد، چرا‌که امروز زمان قاجار نیست و ملت پای نظام و اسلام ایستاده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی، استاد حوزه علمیه قمبه گزارش ایکنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین مؤمنی، استاد حوزه علمیه قم در مراسم وداع با شهید مهدی زاهدلویی که شامگاه دوشنبه، 11 مهرماه در مسجد اعظم قم برگزار شد، اظهار کرد: کسانی که در این ایام بیرق تجزیه‌طلبی را به دست گرفتند بدانند که ایران شامل همه اقوام است و هیچ قسمتی از ایران جدا نخواهد شد، چراکه امروز زمان قاجار نیست و ملت پای نظام و اسلام ایستاده است.

وی با تقدیر از تلاش‌های مسئولان امنیتی گفت: کسانی که در این ایام دست به اغتشاش زدند باید دستگیر شوند، چرا‌که ناجوانمردانه عزیزان ما را به شهادت رساندند و این قاتلین باید دستگیر و هر چه زودتر به سزای اعمال خود برسند.

حجت‌الاسلام مؤمنی بیان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمود درگذشت این بانو همه ما را متأثر کرد و مسئولان باید پیگیری کنند و مسائل را به مردم اطلاع‌رسانی کنند هر چند که اگر این حادثه پیش نمی‌آمد دشمنان برای اغتشاش در کشور برنامه‌ریزی کرده بودند.

وی با بیان اینکه کسانی که با گفتار خود در فضای مجازی در این اغتشاش عامل بودند یا اظهاراتی از روی نادانی و جهل داشتند باید نسبت به اظهارات گذشته خود تجدید‌نظر کنند، افزود: مردم ما منتظر هستند کسانی که در عرصه حوزه هنر و ورزش اظهار نظر کردند و بیان‌شان درست نبود و مخرج مشترک با اهداف دشمن شد؛ این افراد باید سخنان خود را اصلاح کنند در غیر این صورت نزد ملت جایی نخواهند داشت و منفور ملت خواهند بود.

استاد حوزه علمیه قم ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌های نیروی انتظامی با بیان اینکه همه کسانی که در راستای ایجاد امنیت تلاش کردند بدانند که ملت قدردان زحمات آنان هستند، ادامه داد: از قوه قضائیه تقاضا داریم آنان که جرمشان اثبات شده و عامل قتل بودند در سریع‌ترین زمان ممکن به اشد مجازات محکوم شوند.

وی یادآور شد: منافقین بدانند این مردم شعارشان این است که ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و به رهبر معظم انقلاب می‌گوییم همه ما سرباز شما هستیم و همه دشمنان بدانند که خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha