کد خبر: 4078232
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۵

مرحوم شهید‌ی‌پور اساتید بسیاری در علوم و فنون قرائات تربیت کرد

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن گفت: مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی‌پور با روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر و با تسلط به مبانی قرائی شیعه و اهل سنت بسیاری از اساتید را در علوم و فنون مختلف قرائات تربیت کرد و با سرمایه‌ای پربار از تعهد، تعبد و خدمات ارزنده علمی به دیدار حق شتافت.

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفی‌مقدم، رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآنبه گزارش ایکنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفی‌مقدم، رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا شهیدی‌پور پیام تسلیتی صادر  کرد که متن پیام  به این شرح است:

«قال رسول الله(ص): اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمة لایسدها شیء

بدون تردید ارتحال عالم ربانی و استاد بزرگوار جناب مستطاب حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا شهیدی‌پور برای حوزه‌های علمیه ثلمه‌ای جبران‌ناپذیر است. آن مرحوم با روحیه‌ای خستگی‌ناپذیر و با تسلط به مبانی قرائی شیعه و اهل سنت بسیاری از اساتید را در علوم و فنون مختلف قرائات تربیت کرد و با سرمایه‌ای پربار از تعهد، تعبد و خدمات ارزنده علمی به دیدار حق شتافت.

درگذشت این شخصیت ارزشمند را به حوزه علمیه و به همه اساتید و علاقه‌مندان علوم قرآنی تسلیت می‌گویم و امیدوارم خدای بزرگ آن عالم و فقیه قرآنی را با انبیاء و اولیاء محشور فرماید.

محمدصادق یوسفی‌مقدم 

رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha