کد خبر: 4059718
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۴

رئیس اداره رسانه و فضای مجازی حرم مطهر بانوی کرامت از نشست مشترک معاون فرهنگی حرم مطهر با مدیر شبکه قرآن و معارف سیما به منظور همکاری و هم افزایی بیشتر در دهه کرامت خبر داد.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، حجت‌الاسلام والمسلمین احمدی، معاون فرهنگی و حجت‌الاسلام قاسمی مدیر روابط عمومی حرم مطهر بانوی کرامت روز گذشته سوم خردادماه با محمدحسین کشکولی مدیر شبکه قرآن و معارف سیما در محل دفتر وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

سید مرتضی موسویان، رئیس اداره رسانه و فضای مجازی حرم مطهر در این رابطه گفت: این دیدار به منظور تعامل بیشتر و هم‌افزایی آستان مقدس بانوی کرامت و شبکه قرآن و معارف سیما برای پخش برنامه‌های این آستان مقدس در دهه کرامت از شبکه قرآن برگزار شد.

وی افزود: طی این دیدار مقرر شد که ویژه برنامه ایوان بهشت از حرم مطهر بانوی کرامت از سه شنبه ۱۰ خردادماه تا جمعه ۱۳ خردادماه هر شب از شبکه قرآن و معارف سیما پخش شود.

رئیس اداره رسانه و فضای مجازی حرم مطهر بانوی کرامت ادامه داد: همچنین برای پخش زنده مراسم تعویض پرچم گنبد مطهر حرم بانوی کرامت در شب میلاد این حضرت، مراسم شب میلاد حضرت معصومه(س) و مراسم خطبه خوانی خادمان حرم مطهر در روز میلاد بانوی کرامت هماهنگی لازم صورت گرفت.

وی گفت: طی هماهنگی صورت گرفته در طول دهه کرامت یک واحد سیار از شبکه قرآن و معارف سیما در حرم مطهر حضور داشته و به تولید برنامه خواهند پرداخت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: