کد خبر: 4000820
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴
به همت انتشارات جمکران؛
انتشارات کتاب جمکران در حوزه ادبیات دفاع مقدس و پایداری ۱۱عنوان کتاب در قالب‌های مختلف تولید و روانه بازار نشر کرده است.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری جمکران، انتشارات کتاب جمکران در حوزه ادبیات دفاع مقدس و پایداری، ۱۱ عنوان در قالب های مختلف تولید و روانه بازار نشر کرده است.

از جمله این آثار می‌توان به «کتا‌ب‌های تفنگم را زمین نگذار»، «آتیش پاره»، «دخیل عشق»، «مستوری» و «یخ در بهشت» اشاره کرد.

این انتشارات در سال ۱۴۰۰ نیز دو اثر با نام «سربندهای یا مهدی» و «یکی بود سه تا نبود» را در دست چاپ دارد.

همچنین انتشارات کتاب جمکران در قالب تفاهم و همکاری با کنگره شهدای استان قم، ۴۵ اثر در قالب ادبیات پایداری در دست تولید دارد که این آثار در قالب‌های رمان، طنز، کمیک استریپ‌، داستان و مجموعه خاطرات و زندگی‌نامه‌های شهدای استان قم در دست انتشار است.

این آثار با محوریت شهدایی است که محل تولد یا مزار آنها در استان قم است، دعوت از نویسندگان با سابقه در کنار استفاده از استعدادهای نوقلم و همچنین برگزاری جلسات متعدد ارائه سوژه توسط رزمندگان برای نویسندگان از ویژگی‌های تألیف این آثار است.

یکی از شاخصه‌های رزمندگان قمی در هشت سال دفاع مقدس، پمپاژ روحیه در لحظات سخت و جانفرسا همراه با طنازی و شوخ‌طبعی بوده که کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

دفتر ادبیات مقاومت و پایداری کتاب جمکران ثبت و ضبط خاطرات طنز را در دستور کار قرار داده و با حضور رزمندگان و نویسندگان، ۲۳ جلسه با محوریت طنز رزمندگان قمی برگزار که ماحصل آن به‌زودی در آثار مکتوب طنز عیان می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: