کد خبر: 3870115
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
گروه اجتماعی ــ آیت الله حسینی بوشهری امام جمعه قم و دکتر بهرام سرمست استاندار قم با حضور در منزل پاسدار شهید شهروز مظفری‌نیا با خانوده این شهید بزرگوار دیدار کردند. 
دیدار آیت‌الله بوشهری و استاندار قم با خانواده شهید مظفری به گزارش ایکنا از قم، به نقل از استانداری قم، در این دیدار که امروز برگزار شد، آیت الله حسینی بوشهری ضمن بیان جایگاه والای شهادت، به شکوه و عظمت حضور مردم در مراسم تشییع این شهدا در سطح کشور اشاره کرد و این حضور گسترده مردمی را نشان از دلدادگی مردم به شهدای بزرگوار دانست.
استاندار قم نیز با بیان توفیق حضور در خانواده شهید مظفر نیا، اضافه کرد: شهدا در راه عمل به عهدی که با خدای خویش بستند جان خود را فدا کردند و وظیفه مدیران را عمل به تکالیف و خدمت به مردم دانست.
سرمست به ایثار و از خود گذشتی خانواده شهدا اشاره کرد و گفت: همگان مدیون شهدا و خانواده آنها هستیم و باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم.
وی با تاکید بر حضور حماسی مردم در مراسم های وداع و تشییع پیکر شهدای مقاومت  در قم، افزود: این حضور نشان از مردمی بودن این شهدا و میزان دلدادگی مردم به فرزندان برومند کشور در دفاع از حریم ولایت دارد.
استاندار قم شهید مظفری نیا را افتخاری برای اهل قم دانست و بیان داشت: همراهی با سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افتخار شهادت را برای شهید مظفری دوچندان نمود.
سرمست ادامه داد: مدیران و مسئولان باید به سیره  زندگی این شهدا  توجه کنند تا در عمل به وظایف و تکالیف خود آنها را  سرلوحه خود قرار دهند.
استاندار قم اهتمام مجموعه مدیران و شورای تامین استان را برای آماده‌سازی مسیر‌های تشییع شهدا مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: در روز مراسم نیز بررسی و بازدیدهای میدانی برای رفع مشکلات و کاستی‌های احتمالی صورت گرفت تا این مراسم در آرامش کامل برگزار شود.
وی به تدبیر مدیریت استان برای هدایت مردم از اطراف حرم مطهر به مسیر بلوار پیامبر اعظم اشاره کرد و ادامه داد: تلاش مجموعه مدیران استان بر پیش‌بینی و برنامه‌ریزی صحیح در این زمینه بود و اگر چه کاستی‌های وجود داشت ولی به برکت خون شهدا مراسم با آرامش برگزار شد.
در این دیدار خانواده پاسدار شهید شهروز مظفری نیا که از همراهان سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود با بیان برخی ویژگی‌های شخصیتی این شهید بزرگ یاد و خاطره او را زنده نگه داشتند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: