کد خبر: 4220982
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۸

ظرفیت دوره‌های قرائت قرآن حرم بانوی کرامت تکمیل شد

رئیس اداره قرآن و حدیث حرم مطهر بانوی کرامت گفت: با توجه به برگزاری دوره‌های تابستانه حفظ، قرائت و معارف قرآن در این مرکز تاکنون دوره‌های قرائت در دو بخش بانوان و آقایان و دوره‌های حفظ در بخش بانوان تکمیل ظرفیت شده و ثبت‌نام در دوره‌های حفظ آقایان و معارف بانوان و آقایان ادامه دارد.

حجت‌الاسلام شهاب‌الدین غفاری، رئیس اداره قرآن و حدیث کریمه اهل‌بیت(س)به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حرم مطهر حضرت معصومه(س)، حجت‌الاسلام شهاب‌الدین غفاری، رئیس اداره قرآن و حدیث کریمه اهل‌ بیت(ع) طی سخنانی اظهار کرد: برخی از دوره‌های ویژه تخصصی آموزش مجازی قرآن کریم در مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر بانوی کرامت به حد نصاب رسیده است.

وی ادامه داد: دوره‌های قرائت و حفظ قرآن کریم بخش بانوان تکمیل شده؛ اما در دوره معارف همچنان ظرفیت موجود است. ثبت‌نام دوره‌های قرائت بخش آقایان نیز کامل شده و دوره‌های حفظ و معارف همچنان دارای ظرفیت است.

یادآور می‌شود، ثبت‌نام طرح‌های ویژه و تخصصی آموزش مجازی قرآن کریم در رشته‌های حفظ، روخوانی، تجوید، صوت، لحن و معارف به‌صورت مجازی از هشتم خردادماه آغاز شده و تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

انتهای پیام
captcha