کد خبر: 4073444
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۹

رئیس جهاددانشگاهی واحد قم به عنوان جهادگر نمونه کشوری معرفی شد

محمد حیدری، رئیس جهاددانشگاهی قم به عنوان یکی از جهادگران نمونه کشوری در مراسم گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی معرفی شد.

لوح تقدیربه گزارش ایکنا از قم، مراسم گرامیداشت چهل و دومین سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی با حضور دکتر روح‌الله دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی امروز چهارم مردادماه در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار و جهادگران نمونه این نهاد معرفی و تقدیر شدند.

در برنامه‌ امسال گرامیداشت سالگرد تشکیل جهاددانشگاهی که به دلیل قرار گرفتن 16 مرداد ماه در دهه اول ماه محرم و تقارن آن با روز تاسوعای حسینی (ع)، زودتر از موعد مقرر برگزار شد، جهادگران نمونه کشوری معرفی و تقدیر شد.

محمد حیدری، رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان قم نیز در این مراسم بین بیش از 100 همتراز خود در سایر واحدهای سازمانی جهاد دانشگاهی در کنار دکتر مهدی ژیانپور رییس جهاد دانشگاهی واحد استان اصفهان به عنوان جهادگر نمونه تجلیل شد.

یادآور می‌شود، محمد حیدری از اردیبهشت ماه 1396 سکان هدایت جهاد دانشگاهی استان قم را در دست دارد و با کمترین تغییر در تشکیلات و مدیران جهاد دانشگاهی قم بیشترین بهره‌وری را به وجود آورده است؛ وی پیش از حضور در استان قم نیز دو مرتبه عنوان جهادگر نمونه را کسب کرده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha