کد خبر: 4068874
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۳

حرم مطهر بانوی کرامت در سوگ عزای امام محمد باقر(ع)

مراسم سالروز شهادت امام باقر(ع) با مداحی مهدی سلحشور، حسن حیدرزاده، مهدی تدینی، محمدجواد احمدی، جواد برزگر و علی مهدوی‌نژاد در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) برگزار می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، مراسم عزاداری شهادت امام محمد باقر(ع) در حرم مطهر بانوی کرامت از سوی روابط عمومی و تبلیغات این آستان مقدس اعلام شد.

بر اساس این گزارش مراسم شب شهادت امام باقر(ع) چهارشنبه شب 15 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشا در شبستان امام خمینی (ره) با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین علی نظری منفرد و مداحی مهدی سلحشور برگزار می‌شود.

در صبح روز شهادت امام محمد باقر (ع) 16 تیرماه نیز مراسم عزاداری حرم بانوی کرامت از بعد از نماز صبح با قرائت زیارت عاشورا توسط حسن حیدرزاده و سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مؤمنی آغاز می‌شود و در ادامه قبل از اذان ظهر نیز مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدرضا گودرزی و مداحی مهدی تدینی برگزار خواهد شد.

همچنین ظهر روز شهادت 16 تیرماه بعد از نماز عصر مراسم عزاداری با مداحی محمدجواد احمدی در شبستان امام خمینی(ره) برپا خواهد شد و در عصر روز شهادت نیز محفل انس با قرآن کریم هدیه به امام محمدباقر(ع) به همراه مداحی جواد برزگر برگزار می‌شود.

مراسم عزاداری شام شهادت امام محمد باقر(ع) نیز پنجشنبه شب 16 تیرماه بعد از نماز عشا با سخنرانی آیت‌الله کاظم صدیقی، مداحی و قرائت دعای کمیل توسط علی مهدوی نژاد و قرائت زیارت جامعه کبیره توسط حجت‌الاسلام شهیدی دنبال می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :