کد خبر: 4068451
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹

اجرای طرح «عهد سقایی» در مسجد مقدس جمکران

مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران گفت: با توجه به در پیش بودن مراسم‌ روز عرفه تا ایام محرم و صفر، طرح «عهد سقایی» با هدف تأمین آب معدنی مورد نیاز زائران اجرا می‌شود.

 طرح عهد سقاییبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی مسجد مقدس جمکران، مجید سلیمیان، مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران طی سخنانی با اشاره به در پیش بودن مراسم بزرگ عرفه، عید قربان، عید غدیر و ایام محرم و صفر اظهار کرد: یکی از سنت‌های مرسوم در مراسم‌ مذهبی به‌ویژه در ایام محرم سقایی است و در روایات اسلامی نیز بر این موضوع بسیار تأکید و صدقه آب به عنوان بهترین صدقه معرفی شده است.

وی ادامه داد: از سوی دیگر مسجد مقدس جمکران مراسم‌های مختلفی را از روز عرفه تا ایام محرم و صفر برگزار می‌کند که با توجه به گرمای هوا و عدم خروج از شرایط کرونایی، نیاز به تأمین آب معدنی برای خیل عظیم زائران و نمازگزاران این مکان مقدس وجود دارد.

مدیر پشتیبانی مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه بر این اساس طرح «عهد سقایی» با هدف تأمین آب معدنی مورد نیاز زائران، در مسجد مقدس جمکران اجرا می‌شود، گفت: عاشقان و ارادتمندان حضرت ولی عصر ارواحنا فداه که مایلند در ثواب تأمین آب معدنی مورد نیاز زائران مسجد مقدس جمکران شریک شوند، می‌توانند از طریق شماره ۰۲۵۳۱۳۲۰ با مدیریت پشتیبانی این مکان مقدس تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :