کد خبر: 4000871
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳
به همت مرکز قرآن و حدیث؛
واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌ بیت(ع) کلاس‌های رشته حفظ قرآن کریم را برای علاقه‌مندان به‌صورت آنلاین برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا از قم، واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌ بیت(ع) با شعار «کلاس را به خانه ببر» دوره‌ها و کلاس‌های رشته حفظ قرآن کریم را به‌صورت آنلاین برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

این دوره‌ها و کلاس‌ها شامل دوره‌های حفظ چهار ساله قرآن ویژه جوانان و بزرگسالان و دوره‌های حفظ شش ساله قرآن کریم ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است.

بانوان و آقایان با شرکت در این دوره‌ها همراه با حفظ قرآن کریم با نکات مربوط به تفسیر و تجوید قرآن کریم نیز آشنا شده و نکات تجویدی و تفسیری قرآن کریم را به‌صورت همزمان با حفظ قرآن فرا می‌گیرند.

امکان مباحثه پس از زمان برگزاری کلاس به‎صورت آنلاین و گروهی از دیگر مزیت‌های ثبت‌نام در این دوره‌ها برای فراگیران است. آموزش این دوره‌ها را استادان برتر قرآن کریم در سطح کشور برعهده دارند.

بانوان و آقایان علاقه‌مند به ثبت‌نام در رشته حفظ تا ۱۶ مهرماه می‌توانند با مراجعه به لینک https://qhkarimeh.ir/lms/group?id=4Y در کلاس‌های حفظ قرآن کریم واحد مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) ثبت‌نام کنند.

همچنین سامانه آموزش مجازی از طریق لینک Qhkarimeh.ir برای علاقه‌مندان در دسترس بوده و آیدی edusupport_f@ در ایتا آماده پاسخگویی به پرسش‌های علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در دوره‌های مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل‌ بیت(ع) است.

یادآور می‌شود، ثبت‌نام علاقه‌مندان به حضور در کلاس‌ها و دوره‌های مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) در تمامی ایام سال انجام می‌شود و علاقه‌مندان در داخل و خارج کشور بدون محدودیت زمان و مکان می‌توانند در دوره‌های قرآنی و معارفی مرکز قرآن و حدیث که به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، شرکت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: