مردم قم در محکومیت جنایات اسرائیل راهپیمایی می‌کنند
کد خبر: 4220920
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۱۰

مردم قم در محکومیت جنایات اسرائیل راهپیمایی می‌کنند

راهپیمایی مردم قم در محکومیت جنایات اسرائیل در اردوگاه النصیرات پس از اقامه نماز جمعه این هفته برگزار می‌شود.

راهپیماییبه گزارش ایکنا از قم،  مردم ولایتمدار و انقلابی قم، به دنبال حملات روز‌های اخیر ارتش جنایتکار اسرائیل علیه اردوگاه النصیرات و شهید و مجروح شدن شمار قابل توجهی از مردم این منطقه و نوار مرکزی غزه، جمعه این هفته، 25 خردادماه در محکومیت اقدامات هولناک رژیم صهیونیستی راهپیمایی می‌کنند.

این راهپیمایی پس از اقامه نماز جمعه از میدان جانبازان به سمت چهارراه شهدا برگزار می‌شود. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم نیز با صدور بیانیه‌ای از آحاد مردم قم برای حضور گسترده در این راهپیمایی دعوت کرده که متن آن به شرح زیر است:

«با گذشت بیش از هشت ماه تجاوز بی‌امان رژیم درنده خوی صهیونیستی علیه مردم مظلوم و قهرمان غزه و آوارگان رفح، حملات شدید و بی‌سابقه به اردوگاه النصیرات و مناطق مرکزی نوار غزه که شهادت و مجروح شدن تعداد زیادی از مردم به‌ویژه کودکان و زنان مظلوم و بی‌دفاع را به همراه داشت، ننگ دیگری بر چهره کریه این رژیم کودک‌کش و حامیان جنایتکار آن ثبت کرد.

قتل‌عام و قحطی و گرسنگی به‌وجود آمده در این منطقه که نفرت جهانی را در پی داشته و آزادگان جهان خصوصاً دانشجویان و جوانان در ایالات متحده و کشور‌های مختلف را نیز با خود همراه ساخته، نشانه‌ای شفاف از بیداری مردم جهان نسبت به بی‌اعتنایی سران کشور‌ها و ناکارآمدی مجامع بین‌المللی در برخورد با این جنایات بی‌شرمانه است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم ضمن محکومیت تداوم جنایت‌های وحشیانه صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم و مقاوم غزه و در استمرار «راهپیمایی جمعه‌های خشم» از مردم ظلم ستیز و شریف قم دعوت به‌عمل می‌آورد تا در روز جمعه مصادف با سالروز شهادت مظلومانه امام باقر(ع) همبستگی و حمایت خود را با مردم رنجدیده غزه اعلام نماید.»

انتهای پیام
captcha