دولت به بهبود معیشت اقشار کم‌درآمد توجه کند
کد خبر: 4214864
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۷
آیت‌الله سبحانی:

دولت به بهبود معیشت اقشار کم‌درآمد توجه کند

مرجع تقلید شیعیان خواستار توجه بیشتر دولت به مسائلی از جمله بهبود معیشت اقشار کم‌درآمد، مهار عوامل تورم‌زا در اقتصاد کشور، تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای و توجه به ملاحظات دینی در ساخت مسکن شد.

آیت‌الله العظمی سبحانی، مرجع تقلید شیعیانبه گزارش ایکنا از قم، آیت‌الله العظمی سبحانی، مرجع تقلید شیعیان در دیدار حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور که امروز 21 اردیبهشت‌ماه با حضور در دفتر آیت‌الله العظمی جعفر سبحانی انجام شد، ضمن تبریک اعیاد ولادت حضرت معصومه(س) نزدیک شدن به سالروز ولادت امام رضا(ع) و نیز آغاز دهه کرامت به رئیس جمهور، از تلاش‌های بی‌وقفه و خالصانه دولت مردمی برای بهبود وضعیت کشور قدردانی کرد.
 
وی با بیان اینکه سفر‌های استانی رئیس جمهور نمود برجسته تلاش‌های دولت است، تصریح کرد: تلاش‌ها و سفر‌های استانی دولت مردمی تأثیر جدی و قابل توجهی در تسریع روند پیشرفت کشور و از جمله تغییر ملموس وضعیت استان قم داشته است.
 
مرجع تقلید شیعیان همچنین گفت: تلاش برای تبدیل مشکلات و تهدید‌ها به فرصت سازندگی و آبادانی، روند ترقی و پیشرفت کشور را سرعت خواهد بخشید.
 
آیت‌الله سبحانی، خواستار توجه بیشتر به مسائلی از جمله بهبود معیشت اقشار کم‌درآمد، مهار عوامل تورم‌زا در اقتصاد کشور، تلاش برای کاهش تصادفات جاده‌ای و توجه به ملاحظات دینی در ساخت مسکن شد.
انتهای پیام
captcha