گردهمایی مسئولان مواکب قرآنی سراسر کشور در حرم بانوی کرامت برگزار شد
کد خبر: 4182977
تاریخ انتشار : ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۲

گردهمایی مسئولان مواکب قرآنی سراسر کشور در حرم بانوی کرامت برگزار شد

فعالان و مدیران ۱۱۴ موکب قرآنی از سراسر کشور به‌منظور شناخت، هم‌اندیشی و هم‌افزایی بیشتر در فعالیت‌های قرآنی در حرم مطهر حضرت معصومه(س) گردهم آمدند.

گردهمایی مسئولان مواکب قرآنی سراسر کشوربه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، گردهمایی فعالان و موکب‌های قرآنی سراسر کشور به همت ستاد مردمی قرآنی اربعین، 28 آبان‌ماه در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمصطفی حسینی، مسئول ستاد مردمی قرآنی اربعین در این مراسم با اشاره به اینکه با همراهی موکب‌هایی از سراسر کشور در سال گذشته قرآنی‌ترین مراسم اربعین رقم خورد، اظهار کرد: در اربعین گذشته بیش از ۳۰۰ موکب فعالیت قرآنی داشتند و از میان این موکب‌ها ۱۱۴ موکب برای همکاری با ستاد مردمی قرآنی اربعین اعلام آمادگی کردند.

وی گفت: این گردهمایی به‌منظور شناخت پیداکردن مسئولان موکب‌ها از همدیگر و برنامه‌ریزی و هم‌افزایی برای اجرای برنامه‌های قرآنی مشترک و منسجم در مراسم اربعین سال‌های آینده صورت‌ گرفته است.

یادآور می‌شود، در جریان این گردهمایی فعالان قرآنی و مدیران موکب‌های قرآنی سراسر کشور در مراسم غبارروبی ضریح مطهر حضرت معصومه(س) و محفل قرآنی این حرم مطهر شرکت کردند و در پایان نیز با اعطای هدایای متبرک از آنان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام
captcha