اولین جشنواره «حجاب و عفاف گوهرشاد» ویژه دانشگاهیان قم برگزار می‌شود
کد خبر: 4182460
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۷

اولین جشنواره «حجاب و عفاف گوهرشاد» ویژه دانشگاهیان قم برگزار می‌شود

اولین جشنواره «حجاب و عفاف گوهرشاد» ویژه دانشگاهیان استان قم به همت دانشگاه علوم پزشکی استان و جهاددانشگاهی قم برگزار می‌شود.

اولین جشنواره «گوهر حجاب و عفاف»به گزارش ایکنا از قم، اولین جشنواره «حجاب و عفاف گوهرشاد» ویژه دانشگاهیان استان قم در بخش‌های پنج‌گانه چندرسانه‌ای، ادبی، طراحی و گرافیک، ایده و محصول و علمی پژوهشی به‌ همت دانشگاه علوم پزشکی و جهاددانشگاهی استان قم برگزار می‌شود.

شهدا و مشاهیر حجاب، وقایع تاریخی حجاب در ایران و جهان (با محوریت واقعه گوهرشاد)، حجاب از منظر علوم مختلف، زیبایی‌شناختی حجاب، حجاب از منظر ادیان و تمدن‌های باستانی (با محوریت حجاب در آیین و تمدن ایران باستان)، نقش حجاب در جریان‌سازی رویدادهای اجتماعی (نقش حجاب استایل‌ها و تبرج در حجاب)، نقش حجاب در سلامت جامعه و خانواده، نقش انواع شهرسازی در ترویج با مقابله عفاف و حجاب محورهای این جشنواره است.

مهلت ارسال آثار به جشنواره تا  هفتم دی‌ماه سال جاری است و به برگزیدگان جوایز نقدی همراه با قرعه‌کشی هزینه سفر به کربلای معلی و مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به لینک csa.muq.ac.ir/Zy6k و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس csa.muq.ac.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام
captcha