کد خبر: 4089823
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۲

منتظر ظهور باید ظلم ستیز باشد

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه انتظار فرج فقط به معنای خواندن دعای فرج نیست بلکه باید در این راه تلاش و مقدمه‌سازی شود، گفت: منتظران امام زمان(عج) باید دغدغه برقراری عدالت جهانی داشته باشند و کسی که می‌خواهد با حضرت پیمان ببندد باید ظلم‌ستیز بوده و در این زمینه بی‌تفاوت نباشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم، استاد حوزه علمیهبه گزارش ایکنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم، استاد حوزه علمیه در محفل انس با قرآن که 12 مهرماه در شب شهادت امام حسن عسکری(ع) در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، با اشاره به اینکه منتظران امام زمان(عج) باید دغدغه برقراری عدالت جهانی داشته و در این راه تلاش کنند، اظهار کرد: کسانی که می‌خواهند با امام زمان(عج) تجدید بیعت کنند باید در مسیر استقرار عدالت جهانی دغدغه‌مند باشند.

وی با اشاره بە اینکه در افغانستان ده‌ها دختر نوجوان به دست مزدوران استکبار جهانی به خاک و خون کشیده می‌شوند، ولی هیچ عکس العملی از سوی غربی‌ها صورت نمی‌گیرد، اضافه کرد: آنها از هر فرصتی برای ضربه زدن به ایران اسلامی استفاده کرده و به بهانه دفاع از مظلوم در کشور اغتشاش و ناامنی ایجاد می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کسی که می‌خواهد با حضرت پیمان ببندد باید ظلم‌ستیز بوده و در این زمینه بی‌تفاوت نباشد، بیان کرد: در دوران غیبت فقط کسانی ایمانشان سالم می‌ماند که در انتظار حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) باشند و برای تحقق آرمانی که در ذهن دارند تلاش کنند.

وی با بیان اینکه کسانی که به فکر حکومت جهانی امام زمان(عج) هستند جهانی برنامه‌ریزی و کار می‌کنند یادآور شد: انتظار فرج فقط به معنای خواندن دعای فرج نیست بلکه باید در این راه تلاش و مقدمه‌سازی کنیم.

حاج ابوالقاسم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه‌ای برای تحقق حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) است یادآور شد: انقلاب اسلامی معادله قدرت را در جهان به نفع مستضعفین و دین‌مداران رقم زده و تمام کارشکنی‌ها و دشمنی‌ها در راه انقلاب اسلامی به این دلیل است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha