کد خبر: 4087667
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵

برنامه حرم بانوی کرامت در سالروز شهادت امام رضا(ع) اعلام شد

برنامه حرم بانوی کرامت در سالروز شهادت امام رضا(ع) از سوی روابط عمومی و تبلیغات این آستان مقدس اعلام شد.

مراسم عزاداری شهادت امام رضا(ع) در حرم بانوی کرامت اعلام شدبه گزارش ایکنا از قم، برنامه مراسم عزاداری حرم مطهر بانوی کرامت در سالروز شهادت امام رضا(ع) از سوی روابط عمومی و تبلیغات این آستان مقدس اعلام شد.

مراسم عزاداری شب شهادت امام رضا(ع) با سخنرانی حجت‌‎الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و مداحی عباس حیدرزاده دوشنبه چهارم مهرماه بعد از نماز عشا در شبستان امام خمینی(ره) حرم بانوی کرامت برگزار می‌شود.

سه‌شنبه قبل از اذان ظهر نیز مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین میرشفیعی و مداحی جعفرنژاد برگزار و بلافاصله بعد از نماز عصر مراسمی با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین مؤمنی و مداحی و قرائت زیارتنامه امام رضا(ع) توسط مسعود زمانی دنبال خواهد شد.

همچنین عصر سه شنبه از ساعت ۱۸ مراسم عزاداری با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین تراشیون و مداحی سیدجواد میرجعفری و بعد از نماز عشا مراسم عزاداری با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین فرحزاد و مداحی عباس حیدرزاده برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، این مراسم به صورت زنده از دو وبگاه هیأت آنلاین و تکیه و همچنین صفحات اختصاصی آستان مقدس بانوی کرامت در شبکه‌های اجتماعی به نشانی astanqom@ پخش می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha