کد خبر: 4077540
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۴

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام دانشگاه پیام نور قم در مقطع کارشناسی

ثبت‌نام دانشگاه پیام نور استان قم در مقطع کارشناسی براساس سوابق تحصیلی از 18 مرداد آغاز شده و تا امروز، 23 مردادماه ادامه دارد.

آغاز ثبت نام پیام نور قم بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسیبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان قم، ثبت‌نام در مقطع کارشناسی این دانشگاه براساس سوابق تحصیلی، ویژه داوطلبان کنکور و همه اقشار از 18 مردادماه آغاز شده و تا 23 این ماه ادامه دارد.

حسابداری، مهندسی کامپیوتر، حقوق، مدیریت صنعتی، زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، اقتصاد، روانشناسی، علوم تربیتی، فقه و مبانی حقوق اسلامی، مدیریت بازرگانی، اقتصاد کشاورزی، زمین‌شناسی، علوم کامپیوتر، مهندسی مدیریت پروژه، ریاضیات و کاربردها، علوم و مهندسی آب، فیزیک، مهندسی برق، مهندسی شهرسازی، مهندسی صنایع، عمران، معماری، زیست‌شناسی گیاهی، شیمی کاربردی و محض و جامعه‌شناسی، رشته‌هایی هستند که امکان تحصیل در آنها به این شیوه فراهم است.

از جمله مزایای تحصیلی در دانشگاه پیام نور، بهره‌گیری شیوه‌های متنوع و به روز آموزشی، استفاده از معافیت تحصیلی، بهره‌مندی از امکان دانشجوی مهمان رایگان، تسهیلات 200 میلیون تومانی با کارمزد 4.1 درصد و کلاس‌های غیر حضوری را می‌توان برشمرد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش آموزشی کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

یادآور می‌شود، داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اینترنتی دانشگاه پیام نور به آدرس Pnu.ac.ir مراجعه و با شماره‌های ۳۷۱۷۹۱۲۴-۰۲۵ و ۳۲۱۴۲۱۲۰-۰۲۵ دانشگاه پیام نور استان قم تماس بگیرند. همچنین کانال اطلاع‌رسانی دانشگاه پیام نور استان قم با شناسه eitaa.com/qom_pnu در پیام‌رسان ایتا فعال است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha