کد خبر: 4068068
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۹

پاسخگویی به 7 هزار شبهه در نمایشگاه‎‌های بین‌المللی قرآن و کتاب تهران

مدیر ارتباطات مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات اظهار کرد: این مرکز در نمایشگاه بین‌المللی قرآن و کتاب تهران غرفه‌دار بود که هفت هزار شبهه در تعداد روزهای 25 روزه این دو نمایشگاه پاسخ داده شد.

علی درگاهی، مدیر ارتباطات مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهاتبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات دینی، علی درگاهی، مدیر مرکز مطالعات پاسخگویی به شبهات دینی در نشست خبری جشنواره «پاسخ برتر» در تجلیل از فعالان عرصه پاسخگویی به شبهات که روز گذشته، ۱۱ تیرماه در مدرسه علمیه جعفریه برگزار شد، اظهار کرد: در این مرکز سایت اندیشه قم و دانش‌نامه مجازی با هشت درگاه امام حسین و غدیر و... و یک‌ هزار و 700 مدخل به زبان‌های اسپانیایی و فارسی فعال است و تا آخر امسال 10 زبان در این سامانه اضافه می‌شود.

وی ادامه داد: یکی از فعالیت‌های گسترده دیگر بخش مدیریت چند رسانه ما برگزاری جشنواره پاسخ برتر است که مدیریت ارتباطات داخلی و خارجی را داریم و هدف از مدیریت ارتباطات در سال 1401 هدف‌گذاری ایجاد 10 دفتر پاسخگویی به شبهات در استان‌هاست.

درگاهی با بیان اینکه با ایجاد بانک اطلاعات از مدیران استانی کشور ارتباطات خاص خود را در قالب پیام‌های مجازی داریم، اظهار کرد: این مرکز در نمایشگاه بین‌المللی قرآن و کتاب تهران غرفه‌دار بود که هفت هزار شبهه در تعداد روزهای 25 روزه این دو نمایشگاه پاسخ داده شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :