کد خبر: 4030166
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۳

مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) به زبان عربی امشب و به زبان اردو نیز شنبه شب در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

برگزاری جشن میلاد حضرت زهرا(س) به زبان‌های عربی و اردو در قمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه، اداره امور بین‌الملل آستان مقدس فاطمی به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن به زبان‌های عربی و اردو در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌کند.

بر اساس این گزارش جمعه عصر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ مراسمی به زبان اردو در شبستان حضرت زهرا(س) ویژه بانوان برگزار می‌شود.

جمعه شب نیز بعد از نماز مغرب و عشا مراسم سخنرانی توسط سیدهاشم سید لطیفی و مولودی خوانی موسی العتیقی، یاسین الجابری و عبدالهادی الزبیدی به زبان عربی در شبستان حضرت زهرا(س) واقع در صحن امام هادی(ع) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار و به صورت زنده از صفحات مجازی عرب زبان حرم مطهر به نشانی haramqom.arabic پخش می‌شود.

همچنین شنبه شب همزمان با شب میلاد حضرت زهرا(س) بعد از نماز مغرب و عشا مراسم سخنرانی توسط حجت‌الاسلام سیدنجیب الحسن زیدی و مولودی خوانی توسط سیدتمجید حیدر، سیدمحمداصغر رضوی و وجیه‌الحسن مصطفوی به زبان اردو در شبستان حضرت زهرا(س) برگزار و از صفحات مجازی اردو زبان آستان مقدس بانوی کرامت به نشانی haramqumur به صورت مستقیم پخش می‌شود.

یادآور می‌شود، اداره امور بین‌الملل آستان مقدس بانوی کرامت به مناسبت ایام میلاد حضرت زهرا(س) کلیپ‌هایی به سه زبان عربی، اردو و تایی تولید و در صفحات مجازی امور بین‌الملل منتشر می‌کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: