به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران(ايكنا)، اسامی نفرات برگزيده چهارمين دوره جشنواره ملی مطالعات قرآنی دانشجويان كشور در بخشهای مكتوب و اينترنتی اعلام شد كه بر اين اساس اسامی اين افراد به شرح زير است:
آسيه كاوه از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی.
مليحه محمودی از مركز عالی تربيت مدرس.
وحيده زورمند خاروجی از دانشگاه آزاد بيرجند.
فرزانه محمدیپور از پيام نور بيرجند.
اعظم دوستی كرقند از مركز عالی تربيت مدرس و استاد عالی قرآن كريم.
مصطفی نظری از دانشگاه مذاهب اسلامی.
فاطمه خورشا از مركز آموزش علمی ــ كاربردی جهاد دانشگاهی زرند.
فرشته خوشرفتار از مركز عالی تربيت مدرس قرآن كريم.
صديقه شريفزاده از مركز آموزش علمی ــ كاربردی جهاد دانشگاهی بيرجند.
صديقه بينا از مركز آموزش علمی ــ كابردی بهزيستی استان خراسان جنوبی.
رضا محمدی از دانشگاه بيرجند.
حسين عزيزآبادی از دانشگاه صنعتی بيرجند.
عذرا كبيری از مركز عالی تربيت مدرس قرآن كريم.
ميترا حسينزاده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال.
مهسا رهبری از مركز تربيت معلم شهيد رجايی سمنان.
ليلا بلوچ اربابی از مركز آموزش علمی ــ كاربردی جهاد دانشگاهی زرند.
محمد دلزنده از مركز آموزش علمی ــ كابردی بهزيستی استان خراسان جنوبی.
اسماعيل سخا از مركز تربيت معلم شهيد مدنی قم.
سيده صغری جوادی قوزلو از دانشگاه آزاد اردبيل.
نسرين روحبخش از دانشگاه محقق اردبيلی.
محمد فروهر از آموزشكده فنی شهيد شمسیپور.
نيشتمان ميركيپيام از پيام نور بيجار.
زيبا سيفی از دانشگاه پيام نور سنندج.
كمال منصوری از دانشگاه آزاد سنندج.
سجاد حيدر از دانشگاه علمی ــ كاربردی امام حسين(ع).
افسانه سيفی از مركز آموزش علمی ــ كاربردی فرهنگ و هنر واحد يك كردستان.
مريم كاوه از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی.
فرانك كيانپور از مركز آموزش علمی ــ كاربردی بيجار.
شيوا زندی از وزارت علوم دولتی.
حسين الوهيمی از دانشگاه آزاد واحد تهران مركز.
امير كوچی از دانشگاه آزاد اسلامی بيرجند.
سوما فاتحیپناه از دانشگاه آزاد سنندج.
معصومه پریپور از مركز تربيت معلم شهيد باهنر بيرجند.
هما شيخیكتولی از پرديس امام خمينی(ره).
محسن آقاحسنی از مركز تربيت معلم شهيد مدنی قم.
مريم روحبخش از غيرانتفاعی ــ وزارت علوم سبلان.
الهام خوشخلق از دانشگاه آزاد تبريز.
فريبا پناهيان از دانشگاه علوم پزشكی تبريز.
زهرا نعمتی مزرعه از پرديس امام خمينی(ره).
مينا ابقايی از دانشگاه علوم پزشكی تبريز.
سجاد اميری، ابراهيم محمدی از دانشگاه شهركرد.
مريم عزيزی از پيام نور ميلاجرد.
زهرا قديری از دانشگاه آزاد واحد تهران مركز.
سميرا محمدجانی از پيام نور ميلاجرد.
سيد اميد موسوی ايرايی از وزارت علوم دولتی.
سيد مصطفی جعفری از دانشگاه آزاد تهران مركز.
مريم معصومی از دانشگاه پيام نور ميلاجرد.
زهرا حسنزاده از دانشگاه علوم پزشكی تبريز.
زهرا محمدی از دانشگاه دولتی زنجان.
مريم مولائی آرانی از مركز تربيت معلم شهيد مدنی قم.
سولماز روحبخش از دانشگاه محقق اردبيلی.
سميه حسنزاده از دانشگاه علوم پزشكی تبريز.
مصطفی زمانی از دانشگاه اصفهان.
فرشته دارابی از پرديس امام جعفر صادق(ع).
سيده فهيمه حسينی از دانشگاه علوم پزشكی شهيد بهشتی.
كلثوم شيخی كياسری از دانشكده علوم قرآنی آمل.
علی پياده كوهسار از پرديس امام خمينی(ره) گلستان.
صديقه كريمی از پرديس امام خمينی گلستان.
عذری يوسفیفر از دانشگاه امام حسين (ع) كرمان.
زهره يبگم قربانی از دانشگاه شهيد باهنر كرمان.
علی احمدرضايی از دانشكده صنعت هواپيمايی كشور.
صحرا ركنی از دانشگاه علوم پزشكی اروميه.
فرزانه ملائی از دانشكده علوم قرآنی مراغه.
فرشته اسدبيگی از دانشگاه بوعلی سينا.
زينب كرمی از دانشگاه علوم پزشكی جهرم.
وحيد محمدی از پيام نور زنجان.
مهدی پورجانبالهی از مركز آموزش علمی ــ كاربردی بعثت 9 زندان مركزی يزد.
صديقه شمسالدينی از وزارت علوم دولتی.
سيده زينب عدنانی ساداتی از مركز آموزش علمی ــ كاربردی جهاد دانشگاهی شهركرد.
بتول خسرويان سرچاهی از دانشگاه فرهنگيان.
طاهره ابراهيمی شيخشعبانی از دانشگاه پيام نور شهركرد.
فرشته حسنی از دانشگاه پيام نور دليجان.
مهدی ميرزائی از مركز تربيت معلم شهيد باهنر اراك.
زهره رجبی شيزری از غيرانتفاعی ــ وزارت علوم(قزوين).
فاطمه علینژاد از مازندران.
علی چام از زنجان.
فرشته خدادادی از تهران.
معصومه نصراللهی از تهران.
رسول قاسمی از اصفهان.
فاطمه شكوئيه جديدی از يزد.
محمد مهدیزاده پاريزی از سيرجان.
سميه اسحاقيان از اصفهان.
اشرف گرجی از اصفهان.
مليحه رستمی كرجايی از تهران.
مراد عباسی از خراسان شمالی.
زهرا نيكبخت از خراسان شمالی.
يوسف خوشاندام از آبادان.
سيد جمالالدين علویزاده از خوزستان.
طيبه رنجبران از همدان.
سجاد قادری از كرمانشاه.
يوسف فعلی از كرمانشاه.
مسعود نصر اصفهانی از اصفهان.
علی فيضی از همدان.
زينب پورجعفری از گيلان.
علی بيگدلی از زنجان.
حميد محمدقاسمی اردبيل.
اميرعباس دردیزاده از مشهد.
محمد حسينات دزفول.
سجاد رحمانی از قزوين.
صغری رنجبر جمالآبادی.
وسيله محمدپور.
مژگان صانعی.
الهه صانعی.
سيمين نظريان.
سيد ربيع ميرفصيحی.
آرزو معينی.
فاطمه بهآبادی.
حسين افضلی.
محمدرضا جعفريان.
سعيده مجيدی.
محمد سالار آزادميوه.
حاجيه طلا كريمی.
نيرهالسادات محمدی.
ملينا معينی.