دولت مشکل حقوقی و قراردادی پروژه مونوریل قم را حل کند
کد خبر: 4211082
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۴
شهردار قم:

دولت مشکل حقوقی و قراردادی پروژه مونوریل قم را حل کند

شهردار قم خواستار حل مشکلات حقوقی و قراردادی این پروژه توسط دولت شد و گفت: بدون حل این مشکلات نمی‌توان به ساخت مونوریل ورود کرد.

سقائیان نژاد شهردار قمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدمرتضی سقائیان‌نژاد، شهردار قم در یکصدوبیست و چهارمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که روز گذشته 29 فروردین‌ماه در ساختمان شهید زین‌الدین برگزار شد، ادامه پروژه مونوریل قم را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: باید مسائل حقوقی و قراردادی این پروژه حل شود.

وی خواستار حل مشکلات حقوقی و قراردادی این پروژه توسط دولت شد و گفت: بدون حل این مشکلات نمی‌توان به ساخت مونوریل ورود کرد، زیرا دستگاه‌های نظارتی این قرارداد را امضا نکرده و هر کس بخواهد این پروژه را آغاز کند مشکلاتی خواهد داشت.

شهردار قم بیان کرد: از سال ۹۴ تاکنون دستگاه‌های نظارتی این قرارداد را امضا نکرده‌اند و در حال حاضر نیز ۸ ماه است شورای عالی فنی این پروژه را تعیین تکلیف نکرده است.

وی به عدم اجرای خط b مترو نیز اشاره کرد و گفت: در صورت اجرای مونوریل خط b مترو دیگر توجیه علمی و اقتصادی نداشته و نمی‌توانیم آن را اجرا کنیم و این پروژه باید تا پردیسان ادامه پیدا کند وگرنه هیچ توجیه اقتصادی و فنی ندارد.

انتهای پیام
captcha