نمایشگاه «روایت پیشرفت» در قم خاتمه یافت
کد خبر: 4182707
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۰۴:۲۵

نمایشگاه «روایت پیشرفت» در قم خاتمه یافت

مراسم اختتامیه نمایشگاه «روایت پیشرفت» با حضور مسئولان کشوری و استانی، شامگاه 27 آبان‌ماه در قم برگزار شد.

مراسم اختتامیه نمایشگاه روایت پیشرفتبه گزارش ایکنا از قم، آیین اختتامیه نمایشگاه روایت پیشرفت با حضور محسن منصوری، معاون اجرایی رئیس‌جمهور و انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده، آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه کشور و آقامیری، استاندار قم، شامگاه ۲۷ آبان‌ماه در باغ موزه دفاع مقدس قم برگزار شد.

آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه‌های علمیه در این مراسم از تمامی غرفه‌های نمایشگاه نیز بازدید کرد و محسن منصوری و انسیه خزعلی نیز به ایراد سخنان پرداختند.

در نمایشگاه روایت پیشرفت که در محل باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس قم از 23 آبان‌ماه آغاز شد، دستاورد‌های دو ساله دولت سیزدهم در برخی وزارتخانه‌ها مانند وزارت آموزش و پرورش، صنعت معدن تجارت کشور، بهداشت و درمان، نفت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه و شهرسازی و همچنین امور اقتصادی و دارایی به نمایش گذاشته شد.

در حاشیه این نمایشگاه نیز نشست‌های تخصصی «اقدامات دولت در مهار تورم»، با حضور سیدمحمدهادی سبحانیان، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و نشست تخصصی «جایگاه طب سنتی در جهت گیری‌های وزارت بهداشت و درمان» با حضور نفیسه حسینی‌یکتا، سرپرست دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت و درمان در محل نمایشگاه تشکیل شد.

همچنین دو نشست تخصصی «برنامه دولت برای ساماندهی وضعیت خودرو» و «برنامه دولت برای ساماندهی وضعیت مسکن» به ترتیب با حضور منوچهر منطقی، معاون وزیر صنعت معدن تجارت و ابوالفضل نوروزی، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.

نشست تخصصی با موضوع «اقدامات صورت گرفته در وزارت امور خارجه برای مقابله با تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه و افق پیش روی آن» نیز با حضور ناصر کنعانی، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه در محل نمایشگاه برگزار شد.

نشست‌های تخصصی «اقدامات دولت در ساماندهی فضای مجازی» با حضور سیدمحمدصادق امامیان، مشاور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور تنظیم‌گری فضای مجازی و «برنامه دولت برای ساماندهی وضعیت حجاب و عفاف» با حضور محمد عباسی، معاون وزیر کشور در حاشیه نمایشگاه «روایت پیشرفت» برگزار شد.

حرکت پرشتاب دولت مردمی برای پیشرفت کشور

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی، مشاور رئیس‌جمهور و رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت نهاد ریاست جمهوری در این آیین گفت: برگزاری اختتامیه این نمایشگاه در شب میلاد حضرت زینب(س) از این جهت است که ایشان در زمینه جهاد تبیین الگوی همه ما هستند؛ این رسالت بر دوش همه ماست که در جهت تبیین حقایق هر آنچه را که در توان داریم به‌کار گیریم؛ نمایشگاه روایت پیشرفت بخش کوچکی از حقایقی است که در این دو سال توسط دولت مردمی انجام شده‌ است.

وی با اشاره به روند رو به رشد کشور در این دو سال اخیر ادامه داد: شاخص‌ها در عرصه‌های مختلف نشان‌دهنده روند صعودی است و دولت مردمی حرکت پرشتابی را برای پیشرفت کشور آغاز کرده است.

رئیس مرکز ارتباطات دولت و روحانیت نهاد رئیس جمهوری گفت:‌ این پنج شب که نمایشگاه روایت پیشرفت در قم برگزار شد، فرصت خوبی بود برای عمل به جهاد تبیین که در همین راستا تمام تلاش خود را به‌کار گرفتیم و این روند را همچنان ادامه خواهیم داد.

حاج‌ابوالقاسم گفت: در این پنج شب نمایشگاه، شاهد حضور وزرای نفت، بهداشت، کشور، سخنگوی دولت بوده و امشب در مراسم اختتامیه از حضور معاونان اجرایی رئیس‌جمهور و امور زنان و خانواده بهره بردیم.

یادآور می‌شود، در پایان این آیین از همه نهادهایی که در برپایی این نمایشگاه نقش داشتند با حضور شخصیت‌های برجسته حوزوی و مسئولان ارشد دولت تجلیل شد.

انتهای پیام
captcha