تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه قم منعقد شد
کد خبر: 4182168
تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۴

تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه قم منعقد شد

روسای جهاد دانشگاهی قم و دانشگاه قم در نشستی مشترک تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم، حامد حیاتی، سرپرست جهاددانشگاهی قم در دیدار حجت‌الاسلام والمسلمین احمدحسین شریفی، رییس دانشگاه قم با اشاره به تنظیم تفاهم نامه با دانشگاه قم، بیان کرد: روسای واحد‌های سازمانی جهاد دانشگاهی سراسر کشور طی آذرماه در دانشگاه قم گرد هم می‌آیند و در این مراسم از چندین جشنواره و یادواره نیز رونمایی می‌شود.

در ادامه حجت‌الاسلام احمد حسین شریفی، رئیس دانشگاه قم اظهار کرد: امیدوارم تعاملات میان جهاد دانشگاهی و دانشگاه قم منشا خیر و برکت برای جامعه دانشگاهی و اعضای علم و فرهنگ استان و به تبع آن کشور باشد.

وی جهاد دانشگاهی را از افتخارات انقلاب عنوان کرد و افزود: جهاد دانشگاهی در حوزه پژوهش، علم و دانش بر عنوان جهاد اعتقاد داشته و با وجود کمبود منابع و مشکلات به خوبی عمل کرده است.

در ادامه علی حسینی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان قم با اشاره به تلاش برای هم افزایی این واحد با سایر بخش‌ها افزود: دوازدهمین مسابقه ملی مناظره دانشجویی برگزار می‌شود و برای برگزاری مسابقه ملی داستان نویسی نیز فراخوان داده شده است.

وی بیان کرد: برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم با رویکرد شهدای دانشجو مورد طراحی قرار گرفته که در دانشگاه قم پیگیری و برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان قم با اشاره به برگزاری پنجمین دوره جشنواره مهدویت، یادآور شد: این جشنواره از سالجاری بین المللی می‌شود و با محوریت مقاومت و انتظار پیش می‌رود.

انتهای پیام
captcha