دانش‌آموزان قمی برای نابودی رژیم صهیونیستی رکاب می‌زنند
کد خبر: 4178969
تاریخ انتشار : ۰۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۱

دانش‌آموزان قمی برای نابودی رژیم صهیونیستی رکاب می‌زنند

دوچرخه‌سواران جوان و نوجوان قمی به امید پایان رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین، همزمان با روز دانش‌آموز، خیابان‌های قم را تا مصلی قدس، رکاب می‌زنند.

دوچرخه سوارانبه گزارش ایکنا از قم، در آستانه یوم‌الله ۱۳ آبان و روز مبارزه با استکبار جهانی، همایش دوچرخه سواری با حضور دهه‌ی هشتادی‌ها در قم برگزار خواهد شد.

این همایش مردمی که به همّت گروه‌های جهادی رشد، شهید محمد رضا شفیعی، مسجد انصارالحسین و هیئت امام زمان(عج) برگزار می‌شود، ساعت ۸ صبح روز جمعه ۱۲ آبان‌ماه، از مبادی ۴ گانه‌ میدان نبوت، میدان شیخ مفید، میدان امام خمینی(ره) و آستان امامزاده شاه سید علی آغاز و نهایتا پس از تجمّع در میدان روح‌الله، از مسیر خیابان شهدا (صفائیه) به سمت مصلی قدس، حرکت خواهد کرد.

همایش بزرگ دوچرخه‌سواری، یک حرکت فرهنگی، ورزشی و اجتماعی است که به ابتکار گروه‌های جهادی استان قم تا کنون بار‌ها در مناسبت‌های مهم مذهبی و ملی برگزار شده است و این بار، با همراهیِ نهاد‌های فرهنگی و دستگاه‌های دولتی نظیر: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان، شرکت گاز، مصلی قدس، ستاد نماز جمعه، پلیس راهور، شبکه نور، بسیج سازندگی استان قم، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، مجتمع فرهنگی آموزشی دکتر حسابی، سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری قم، اداره کل ورزش و جوانان استان قم، سپاه استان قم، استانداری قم، ارتش جمهوری اسلامی ایران، هیئت دوچرخه‌سواری، تربیت بدنی سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) و تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع) برگزار خواهد شد.

یادآور می‌شود، افرادی که قصد دارند از سایر مسیر‌ها به جمعیت دوچرخه‌سواران ملحق شوند، رأس ساعت ۹ صبح در میدان روح‌الله حاضر باشند، تا ادامه مسیر را با جمعیت انبوه رکاب‌زنان، طی کنند؛ برای ثبت‌نام در همایش و شرکت در قرعه‌کشی، لازم است عدد 1 به شماره ۰۹۱۹۹۷۰۸۷۰۰ پیامک شود.

انتهای پیام
captcha