محفل شعر شاعران بین‌المللی در حرم بانوی کرامت برگزار شد
کد خبر: 4142952
تاریخ انتشار : ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸

محفل شعر شاعران بین‌المللی در حرم بانوی کرامت برگزار شد

محفل شعر دهه کرامت ویژه بانوان با حضور جمعی از بانوان فرهیخته و پژوهشگر اهل سنت سراسر کشور روز اول خردادماه در حرم بانوی کرامت برگزار شد.

محفل شعر فرهیختگان اهل سنت در حرم بانوی کرامتبه گزارش ایکنا از قم، محفل شعر دهه کرامت ویژه بانوان با حضور گروهی از بانوان فرهیخته و پژوهشگر اهل سنت سراسر کشور روز اول خردادماه در حرم بانوی کرامت برگزار شد.

این محفل شعر ساعت ۱۶ تا ۱۸ در شبستان حضرت زهرا(س) با همکاری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، امور بانوان مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در قم، امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان قم، امور بانوان اداره‌کل آموزش و پرورش استان قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم و کانون بانوان پیشران پیشرفت برگزار شد.

رشدیه عالیان از استان هرمزگان، شایسته علی‌بیگی از شهرستان دیوان‌دره، الهام‌سادات حسینی، شاعر نوجوان از پاکستان، فاطمه تقی‌زاده از ایران، راضیه مظفری از ایران، عاطفه جوشقانیان از ایران و هستی حامدی، شاعر نوجوان از ایران و جمعی دیگر از شاعران در این محفل شعر، به شعرخوانی پرداختند.

یادآور می‌شود، گروهی از بانوان فرهیخته اهل سنت از سراسر کشور در اردوی تقریبی چهار روزه که از ۳۱ اردیبهشت‌ماه آغاز شد و تا روز چهارشنبه سوم خردادماه ادامه دارد، به قم سفر کردند، این گروه ضمن حضور در حرم مطهر بانوی کرامت و زیارت ضریح مطهر حضرت معصومه(س)، در برنامه‌های فرهنگی این آستان مقدس شرکت کردند.

انتهای پیام
captcha