کد خبر: 4119798
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
به همت مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع)

دوره آموزش رایگان «مدرسه تلاوت» آغاز شد

واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) از دوره آموزش ویدیویی صوت و لحن مقدماتی با عنوان «مدرسه تلاوت» رونمایی کرد.

«مدرسه تلاوت»به گزارش ایکنا از قم، دوره آموزش ویدیویی صوت و لحن مقدماتی با عنوان «مدرسه تلاوت» به همت واحد آموزش مجازی مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(ع) به‌مناسبت دهه فجر رونمایی شد.

این دوره آموزشی به همت روح‌الله آقایی از قاریان بین‌المللی قرآن کریم و از اساتید برجسته قرآنی کشور در عرصه صوت و لحن تهیه شده است، و فراگیران و قرآن‌آموزان علاقه‌مند در سراسر کشور می‌توانند از محتوای آموزشی این دوره به‌صورت رایگان استفاده کنند.

فصل اول مدرسه تلاوت در قالب ۱۲ درس به‌صورت ویدیویی بوده و پس از هر مرحله خلاصه‌ای از محتوای درس برای مطالعه اجمالی دروس ارائه شده است.

همچنین پس از بیان خلاصه دروس، صوت تلاوتی که استاد در هر درس ارائه دادند به‌صورت مجزا بارگذاری شده تا فراگیران بتوانند صوت تلاوت هر جلسه را چندین بار استماع کرده و به نکات مرتبط با هر فراز دقت بیشتری داشته باشند و در نهایت فراگیران و قرآن‌آموزان پس از استماع کامل، همان فراز را تلاوت کرده و برای بررسی میزان مهارت خود در امر یادگیری باید صوت تلاوت هر فراز را برای کارشناسان مرکز قرآن و حدیث ارسال کنند.

کارشناسان مرکز قرآن و حدیث نیز پس از دریافت فایل تلاوت در اولین فرصت تلاوت‌های ارسالی را بررسی و نکات آموزشی آن‌ها را در داشبورد اختصاصی هر فراگیر اطلاع‌رسانی می‌کنند.

دوره‌های ویدیویی مرکز به‌گونه‌‎ای طراحی و آماده‌سازی شده است که فراگیران بیشترین استفاده را از محتوای ارائه شده داشته باشند.

فراگیران و علاقه‌مندان دوره‌های آموزشی قرآنی می‌توانند برای مشاهده این دوره آموزشی و دیگر دوره‌های آموزشی مرکز به بخش سامانه آموزش مجازی مراجعه کرده و پس از ثبت‌نام محتوای این دوره را مشاهده کنند.

یادآور می‌شود، کلاس‌های قرآنی و معارفی ترم زمستان مرکز قرآن و حدیث از صبح روز هشتم دی‌ماه آغاز شده و ثبت‌نام در کلاس‌ها و دوره‌هایی که به حد نصاب نرسیده و تکمیل ظرفیت نشده تا تکمیل ظرفیت دوره برای فراگیران ادامه دارد و فراگیران از سراسر کشور به‌صورت حضوری، نیمه حضوری مجازی، آنلاین، آفلاین، تلفنی از طریق ثبت‌نام در دوره‌های مطالعاتی می‌توانند در دوره‌های آموزشی قرآنی و معارفی مرکز قرآن و حدیث ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha