کد خبر: 4105709
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۰

فصلنامه علمی تخصصی «ره‌توشه» ویژه ایام فاطمیه منتشر شد

فصلنامه علمی تخصصی «ره‌توشه» ویژه ایام فاطمیه با هدف گسترش و تعمیق معارف فاطمی، تبیین فضائل، مناقب و آموزه‌های اخلاقی و رفتاری حضرت فاطمه(س) و نیز تهیه محتوای متقن و مستند جهت استفاده مبلغان و فعالان فرهنگی سراسر کشور منتشر شد.

فصلنامه علمی تخصصی ره توشه ویژه ایام فاطمیهبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی آزادیان، رئیس گروه تولید محتوای معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از انتشار فصلنامه علمی تخصصی «ره‌توشه» همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا(س) خبر داد و اظهار کرد: این فصلنامه علمی تخصصی با هدف گسترش و تعمیق معارف فاطمی، تبیین فضائل، مناقب و آموزه‌های اخلاقی و رفتاری حضرت فاطمه(س) و نیز تهیه محتوای متقن و مستند جهت استفاده مبلغان و فعالان فرهنگی سراسر کشور منتشر شده است.

وی ادامه داد: این ره‌توشه به 11 موضوع مورد نیاز و کاربردی همچون بانوی جهاد، فاطمه زهرا(س) و جنگ روایت‌ها، شُکوه صدیقه طاهره(س) در نگاهی به مُصْحَف فاطمه(س)، سیمای حضرت فاطمه(س) در آیینه وحی، فلسفه عبادات و احکام الهی از منظر فاطمه زهرا(س)، فاطمه زهرا(س) از منظر رسول اعظم(ص)، مروری بر وصیت‌نامه حضرت فاطمه زهرا(س)، تبیین حجاب و عفاف در سیره حضرت زهرا(س)، وظایف مسلمانان از نگاه حضرت زهرا(س)، جلوه‌های فاطمی در دفاع مقدس و مراسم فاطمیه و شیوه‌های خنثی‌سازی فتنه‌های دشمنان پرداخته است.

سردبیر فصلنامه ره‌توشه ادامه داد: گروه تولید محتوا این افتخار را دارد که با فراهم کردن مطالب و متونی متقن، کاربردی و روزآمد، بخشی از نیازهای تبلیغی و فرهنگی مبلغان گرامی را تأمین کند؛ به همین جهت مبلغان معزز برای دریافت ره‌توشه ایام فاطمیه و تمامی ره‌توشه‌های تبلیغی منتشر شده در سال‌های گذشته می‌توانند به سامان ره‌توشه به نشانی rahtoosheh.dte.ir مراجعه و از مطالب آن بهره‌مند شوند.

وی اظهار کرد: مبلغان ارجمند و نویسندگان فرهیخته می‌توانند مقالات علمی، فرهنگی و تبلیغی خود را برای انتشار به سامانه فوق ارسال کنند. به مقالاتی که برای چاپ تأیید شوند حق‌التألیف تعلق می‌گیرد.

رئیس گروه تولید محتوا بیان کرد: مبلغان محترم می‌توانند برای ارتقای محتوای ره‌توشه‌ها پیشنهادهای سازنده خود را از طریق سامانه ره‌توشه ارسال کنند. 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha