کد خبر: 4103498
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴

جشنواره «شده‌ام ۹ ساله» در حرم بانوی کرامت برگزار می‌شود

جشنواره «شده‌ام 9 ساله» ویژه دختران نوتکلیف، از امروز، 9 آذرماه تا 23 دی‌ماه سال جاری در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

جشنواره شده‌ام ۹ سالهبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه(س)، جشنواره «شده‌ام ۹ ساله» ویژه دختران نوتکلیف، به همت امور فرهنگی بانوان حرم مطهر از ۹ آذرماه تا ۲۳ دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.

این جشنواره همراه با برنامه‌های متنوع و جذاب شامل مسابقات و سرگرمی به همراه جوایز زیبا و متبرک، سریال روزهای به یاد ماندنی، نمایش‌های رادیویی و عروسکی و ده‌ها برنامه جذاب دیدنی و شنیدنی به‌صورت حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

در بخش مجازی جشنواره نیز، محتواهایی با موضوع حجاب، اعتقادی، احکام و نیازمندی‌های یک دختر ۹ ساله از بحث‌های دینی و معارفی، در قالب‌های متناسب با آنان، در سایت آستان مهر حرم مطهر، ارائه می‌شود.

بارگذاری این محتواها در فضای مجازی از ۹ آذرماه آغاز شده و تا روز اختتامیه، ۲۳ دی‌ماه ادامه دارد. همچنین ۲۱ دی‌ماه جشن حضوری در حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود که ثبت‌نام این جشن حضوری از ۱۶ دی‌ماه آغاز می‌شود.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره، از طریق لینک https://astanehmehr.amfm.ir/9saleh/ ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha