کد خبر: 4090053
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۷

تبیین ویژگی‌های منتظران حضرت مهدی(عج)

استاد تفسیر قرآن کریم با اشاره به ویژگی‌های منتظران حضرت مهدی(عج) گفت: باید دل‌های خود را برای ظهور آماده کنیم و از گناهان پرهیز و ورع داشته باشیم.

به گزارش ایکنا از قم، سیدمحسن میرباقری، مفسر قرآن کریم در محفل انس با قرآن که شامگاه 14 مهرماه، همزمان با نهم ربیع‌الاول در مسجد مقدس جمکران برگزار شد، اظهار کرد: خداوند زمانی که امامت امیرالمومنین(ع) وارد اسلام شد، اعلام کرد که دین کامل شده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم که انقلاب اسلامی ایران به ظهور امام عصر(عج) منتهی شود، بیان کرد: روایات بسیاری درباره مسئله انتظار وجود دارد و کسی که منتظر ظهور امام عصر(عج) باشد همانند کسی است که در خیمه در کنار امام حضور دارد.

میرباقری با اشاره به ویژگی‌های منتظران حضرت مهدی(عج) گفت: باید دل‌های خود را برای ظهور آماده کنیم و از گناهان پرهیز داشته و از گناه ورع داشته باشیم.

استاد تفسیر قرآن کریم بیان کرد: از دیگر ویژگی‌های منتظران امام عصر(عج) داشتن حسن خلق است و دارا بودن حسن خلق در محیط خانواده از اهمیت بسیاری برخوردار است.
وی با بیان اینکه از خداوند می‌خواهیم که از محبان و منتظران امام زمان باشیم، گفت: امیدواریم که همه ما در زمره یاوران امام عصر(عج) قرار بگیریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha