کد خبر: 4087281
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۲
قابل توجه حافظان قرآن؛

آزمون‌ ارزیابی و اعطای مدارک حفظ عمومی در قم برگزار می‌شود

مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نسیم ثقلین قم، اولین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدارک حفظ عمومی به حافظان قرآن کریم را برگزار می‌کند.

به گزارش ایکنا از قم، مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نسیم ثقلین قم، اولین دوره آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدارک حفظ عمومی به حافظان قرآن کریم را برگزار می‌کند.

این آزمون‌ها در رشته‌های 1، 2، 3، 5، 7، 10، 15، 20، 25 جز و کل قرآن کریم با ارائه گواهینامه معتبر از سازمان تبلیغات اسلامی و به صورت حضوری و شفاهی در شهر مقدس قم 19مهرماه برگزار می‌شود.

حافظان جهت ثبت‌نام به سامانه آزمون‌های ارزیابی و اعطای مدارک حفظ عمومی به حافظان قرآن کریم به نشانی https://hefz.telavat.ir/Guest مراجعه و مؤسسه نسیم ثقلین را انتخاب کنند تا از جوایز نفیس اعطایی به نفرات برتر آزمون بهره‌مند شوند.

آزمون‌های حفظ عمومی با آزمون تخصصی حافظان متفاوت بوده و از آزمون‌های تخصصی آسان‌تر است و فقط در یک مرحله به صورت حضوری و شفاهی برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، ثبت‌نام در این آزمون‌ها تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیش‌تر و هماهنگی آزمون، روزهای زوج از ساعت 10 تا 12 با شماره‌های 02537732417 یا 09104707972 تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha