کد خبر: 4086626
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۱

خط‌کشی معبر ۱۵۳ مدرسه در مناطق هشت‌گانه شهر قم

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم گفت: بیش از 153 مدرسه در لیست اعلامی به سازمان بوده که خط‌کشی مدارس مناطق 2، 6، 3، 4 به اتمام رسیده و منطقه 7 و 8 در حال اجرا است که تا پایان شهریور تمام می‌شود.

به گزارش ایکنا از قم به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، حسین شعبان‌زاده، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به آغاز سال تحصیلی و مطالبه شهروندان برای خط‌کشی خیابان‌ها در مسیر مدارس اظهار کرد: سازمان ترافیک شهرداری از ابتدای شهریورماه برنامه خط‌کشی معابر مقابل مدارس را در دستور کار قرار داده است.

وی از اتمام خط‌کشی معابر برخی مناطق خبر داد و افزود: بیش از ۱۵۳ مدرسه در لیست اعلامی به سازمان بوده که خط‌کشی مدارس مناطق ۲، ۶، ۳، ۴ به اتمام رسیده و منطقه ۷ و ۸ در حال اجرا است و تا پایان شهریور تمام می‌شود.

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قم ابراز کرد: دو تیم خط‌کشی مدارس را انجام داده و علت دیر شروع شدن پروژه نیز حفظ رنگ و درخشندگی خط‌کشی در شب برای دانش آموزان بوده است.

وی از اجرای سرعت‌کاه‌ها نیز در مسیر مدارس خبر داد و گفت: اجرای سرعت‌کاه‌ها از ابتدای سال آغازشده است و تا امروز ۷ نقطه پرخطر آرام‌سازی شده است و در حال حذف سرعت‌کاه‌های غیراستاندارد هستیم و این ۷ نیز مورد استاندارد اجرا شده و خط‌کشی و نقوش آن اجرا شده است.

شعبان‌زاده یادآور شد: تا پایان سال سرعت‌کاه‌های مسیر تمام مدارس اجرا شده و معابر ایمن خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha