کد خبر: 4078631
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۲
در چهار ماهه نخست 1401؛

قمی‌ها ۱۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان زکات پرداخت کردند

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم از پرداخت ۱۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان زکات در چهار ماهه نخست امسال، توسط مردم نیکوکار استان خبر داد.

عباس جوشقانیان، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قمبه گزارش ایکنا از قم، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی کمیته امداد، عباس جوشقانیان، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته شرایط بسیار سخت اقتصادی را پشت سر گذاشتیم، گفت: مردم شریف و سخاوتمند میهن اسلامی به ویژه مردم نیکوکار استان قم در همین شرایط ویژه ثابت کرده‌اند که بیش از همیشه به فکر نیازمندان و محرومان هستند.

وی با بیان اینکه قمی‌ها در چهار ماهه نخست امسال ۱۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان زکات پرداخت کرده‌اند، ادامه داد: کمک‌های مردم به این نهاد بر اساس نیت‌های آنان در زمینه‌های معیشت، مسکن، درمان، ازدواج و تحصیل نیازمندان هزینه می‌شود؛ از همین سرفصل، ۳۳هزار پُرس غذای گرم نیز بین نیازمندان توزیع شد.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم، امدادگران این نهاد در استان قم را قدردان مردم سخاوتمند استان دانست و یادآور شد: کارت بانکی به شماره ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۰۹۵۲ با کد شناسه ۳۶۵۶۱۷ برای پرداخت زکات مستحبی و همین شماره کارت با کد شناسه ۳۳۵۵۰۹ برای پرداخت زکات واجب توسط مؤمنان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha