کد خبر: 4077148
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷

عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) در قم آغاز شد

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از آغاز طرح عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) خبر داد و گفت: بانوان فرهیخته برای پیوستن به نهضت جهاد تبیین عبارت «لبیک یا زینب سلام الله علیها» را به شماره سامانه ۵۰۰۰۱۳۲۶ ارسال کنند.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلغیات اسلامی قم، فاطمه فرخنده، مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم با تسلیت عاشورای حسینی و اهمیت جریان نهضت تبیین اظهار کرد: یکی از اقدامات امام حسین(ع) در جریان قیام و واقعه عاشورا، پاک‌کردن سم پاشی‌هایی بود که معاویه در طول سال‌ها به وسیله کارگزاران خود انجام داده بود. اینکه مردم را از هسته مرکزی دین دور کند و قدرت تشخیص را از آنان بگیرد.

وی افزود: روش مقابله امام حسین(ع) پس از حماسه عاشورای حسینی در سال ۶۱ هجری با همت حضرت زینب(س) که پرچمدار پیام عاشورا بود، ادامه یافت.

مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم بیان کرد: در این میانه و تقابل اسلام و کفر، جهاد تبیین مقدمه‌ای برای اصلاح، تحول و مطالبه‌گری است، به همین منظور حضور نیروهای مؤمن انقلابی را برای تحقق این امر می‌طلبد.

فرخنده از آغاز طرح لبیک به فرمان جهاد تبیین، عملیات عهد جهاد تبیین با حضرت زینب(س) با مشارکت بانوان فرهیخته استان قم خبر داد و ابراز امیدواری کرد که اجرای این طرح دستاوردهای خوبی در عرصه جهاد تبیین داشته باشد.

وی یادآور شد: این عملیات به منظور لبیک به مقام معظم رهبری (مدّظله العالی) نسبت به فرمان جهاد تبیین و با رمز لبیک یا زینب(س) اجرا می‌شود و بانوان فرهیخته برای پیوستن به نهضت جهاد تبیین عبارت «لبیک یا زینب سلام الله علیها» را به شماره سامانه ۵۰۰۰۱۳۲۶ ارسال کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha