کد خبر: 4067215
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۰

ثبت‌نام 1500 قمی در مسابقات سراسری قرآن اوقاف

رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه قم گفت: تاکنون یک‌هزار و 500 نفر در رشته‌های مختلف چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سطح استان قم ثبت‌نام کرده‌اند که نشان‌دهنده رشد 70 درصدی نسبت به سال گذشته است.

سیدمحمد صالح‌نژاد، رئیس امور قرآنی اوقاف قمبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم، سیدمحمد صالح‌نژاد، رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه قم با اشاره به برگزاری چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در سطح استان قم اظهار کرد: ثبت‌نام در این مسابقات ویژه آقایان و بانوان بالای 18 سال از 21 اردیبهشت‌ماه آغاز شده و تا دهم تیرماه ادامه دارد.

وی افزود: تاکنون یک هزار و 500 نفر در رشته‌های مختلف این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند که 900 نفر در رشته‌های آوایی و 600 نفر در رشته‌های معارفی ثبت‌نام کردند.
 
رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان قم با بیان اینکه شاهد رشد 70 درصدی در تعداد شرکت‌کنندگان هستیم، گفت: این امر نشان‌دهنده توسعه فرهنگ قرآنی و کسب آمادگی لازم در تعداد افراد بیشتری است.
 
وی با اشاره به میزبانی قم از بخش معارفی مسابقات سراسری قرآن کریم، بیان کرد: ثبت‌نام رشته‌های آوایی تمام شده است و بر این اساس مقرر شد در هفته نخست مردادماه، مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان به‌صورت همزمان به میزبانی حرم مطهر امامزاده علی بن جعفر(ع) برگزار می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :