کد خبر: 4047002
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷

جشنواره قرآنی دعوت با محوریت مراسم ترتیل‌خوانی حرم مطهر بانوی کرامت در سه سطح کودک، نوجوان و عمومی همزمان با ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.

جشنواره قرآنی دعوتبه گزارش ایکنا از قم، جشنواره قرآنی دعوت در ماه مبارک رمضان ۱۴۰۱ با محوریت مراسم ترتیل‌خوانی حرم مطهر بانوی کرامت در سه سطح کودک، نوجوان و عمومی در حال برگزاری است.

این مسابقه برای کودکان با محوریت محتواهای مطرح شده در ویژه‌برنامه «رنگین‌کمان آیه‌ها» در حال برگزاری است که این ویژه‌برنامه نیز هر شب از ساعت ۲۱ تا ۲۳ در قالب میزهای خلاقیت، نقاشی، آموزش‌های چند رسانه‌ای و آموزش قرآن در صحن صاحب‌الزمان(عج) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

مسابقه دعوت ویژه نوجوانان از محتوای نکات تفسیری ویژه برنامه ترتیل‌خوانی نوجوانان در حال برگزاری است که این آیین ترتیل‌خوانی نیز هر روز از ساعت ۱۰ تا ۱۱ از سوی حجت‌الاسلام قاسمی در شبستان حضرت زهرا(س) برگزار و به‌صورت زنده از شبکه استانی نور و بستر شبکه اجتماعی شاد پخش می‌شود.

همچنین بخش عمومی مسابقه دعوت نیز با محوریت نکات تفسیری ترتیل‌خوانی عمومی قرآن در حال برگزاری است که این آیین ترتیل‌خوانی هر روز از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۴:۴۵ در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار و از شبکه سه سیما پخش می شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه در هر کدام از سطوح کودک، نوجوان و عمومی می‌توانند هر روز با ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۱۱۲۲ لینک شرکت در مسابقه را دریافت کنند و یا از طریق مراجعه به شبکه ملی خانواده فاطمی به نشانی اینترنتی www.fatemi.amfm.ir در این مسابقه شرکت کنند.

جوایز شرکت در این مسابقه روزانه ۱۰ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به مبلغ پنج میلیون ریال و روزانه ۱۰ بسته متبرک فاطمی است که به قید قرعه به برگزیدکان اهدا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: