کد خبر: 4042227
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۰

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم از اجرای طرح ارائه خدمات رایگان درمانی یک واحد گردشگری سلامت در استان به مسافران نیمه شعبان خبر داد.

جمکرانبه گزارش ایکنا، به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم، مهدی نصر اصفهانی، معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم طی سخنانی با اشاره به فرارسیدن جشن نیمه شعبان، بیان کرد: واحد گردشگری سلامت یک شرکت خدمات مسافرتی در خیابان انقلاب قم به‌مناسبت نیمه شعبان خدمات رایگان درمانی به مسافران داخلی و خارجی ارائه می‌دهد.

وی با بیان اینکه در این طرح، خدمات رایگان شامل ویزیت، مشاوره و فشار خون ارائه می‌شود، ادامه داد: تست قند خون از طریق آزمایشگاه در محل دفتر سلامت گردشگری انجام خواهد شد و در صورت نیاز به آزمایش تکمیلی برای مسافران ۲۰ درصد تخفیف لحاظ می‌شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قم بیان کرد: برای تست پی سی آر کرونا در این واحد گردشگری سلامت ۱۰ درصد تخفیف اعمال می‌شود و در صورت نیاز به تجویز دارو، داروخانه مرکز گردشگری سلامت در این طرح ۱۰ درصد تخفیف برای بیمار در نظر گرفته است.

نصر اصفهانی ارائه خدمات مطلوب به مسافران و زائران را گامی در جهت افزایش ماندگاری مسافران و زائران و توسعه صنعت گردشگری بیان کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: