کد خبر: 4018148
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت قم از برگزاری مجمع انتخاباتی اعضای هیئت مدیره و هیئت بازرسی این اتحادیه در تاریخ 17 آذرماه جاری در مسجد مقدس جمکران خبر داد.

اتحادیه قرآن و عترت قم زهراسادات عامری، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت قم در گفت‌وگو با ایکنا از قم، اظهار کرد: مجمع انتخاباتی اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت استان قم در تاریخ 17 آذرماه جاری از ساعت 15 تا 17 در مسجد مقدس جمکران، سالن شهید سردار سلیمانی برگزار می‌شود.

وی در رابطه با شرایط نامزدی در این انتخابات، اظهار کرد: افراد باید از اعضای هیئت مؤسس یا هیئت مدیره مؤسسات باشند، اسامی آنها در اساسنامه ذکر شده باشد و پروانه فعالیت و رزومه خود را برای اتحادیه ارسال کرده باشند.

 مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های قرآن و عترت قم افزود: در حال حاضر 110 مؤسسه قرآنی در استان فعالیت می‌کنند و در رابطه با برگزاری این انتخابات از یک ماه قبل به آنها اطلاع‌رسانی شده است که به‌طور طبیعی با شرکت تمامی مؤسسات انتخابات قوی را شاهد خواهیم بود.

عامری در پایان گفت: اسامی افرادی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند به اتحادیه ارسال شده‌ است و  اعضا در این انتخابات، هیئت مدیره را برای یک دوره سه ساله انتخاب می‌کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: