کد خبر: 4003592
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴

طی نشستی که با حضور نماینده شرکت تعاونی اداره توسعه و عمران قم، مدیر مرکز مشاوره شغلی و خدمات کارآفرینی جهاددانشگاهی قم و مدیر اجرایی و امور قرارداهای معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم برگزار شد، زمینه‌های همکاری مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایکنا از قم، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان قم، طی نشستی که امروز، 18 مهرماه با حضور خانم قلی‌زاده، نماینده شرکت تعاونی اداره توسعه و عمران قم، یاسر شریفی، مدیر مرکز مشاوره شغلی و خدمات کارآفرینی جهاددانشگاهی قم و جواد خوش‎آمد، مدیر اجرایی و امور قرارداهای معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم برگزار شد، زمینه‌های همکاری مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست مقرر شد برنامه‌ها، رویدادها و فعالیت‌های ترویجی و آموزش مهارتی به‌صورت مشترک توسط مرکز مشاوره شغلی و معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی قم و شرکت توسعه و اداره عمران قم به اجرا درآید.

همچنین برگزاری تورهای شغلی و ترویجی، تولید محتوا از فعالیت‌های شرکت تعاونی، ارائه مشاوره‌های عمومی و تخصصی و آموزش‌های مهارتی نیز از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه بود که مورد توافق طرفین قرار گرفت.

یادآور می‌شود، شرکت تعاونی توسعه و عمران استان قم به‌عنوان یکی از شرکت‌های تعاونی موفق و برتر استان و مرکز مشاوره شغلی و خدمات کارآفرینی به‌عنوان یکی از مراکز تحت نظارت اداره‌کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم در حال فعالیت و ارائه خدمات به شهروندان هستند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: