کد خبر: 3978582
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶
به همت جامعةالزهرا(س)؛
فراخوان ثبت نام در ۲۳ دوره عمومی و تخصصی قرآن و حدیث جامعة‌الزهرا(س) ویژه علاقه‌مندان آموزش معارف قرآنی و حدیثی اعلام شد.

ثبت نام ۲۳ دوره عمومی و تخصصی قرآنی و حدیثی ویژه تابستان آغاز شدبه گزارش ایکنا از قم، سیده‌زهرا حسینی، سرپرست اداره‌کل امور تربیتی جامعة‌الزهرا(س) در گفت‌وگو با ایکنا از قم، ضمن گرامیداشت  دهه کرامت، اظهار کرد: اداره قرآن و حدیث جامعة‌الزهرا(س) با هدف بهره‌مندی از فضای مناسب آموزش فوق‌برنامه در جهت انس بیشتر طلاب و همچنین معرفت‌افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت در متون معتبر قرآنی و حدیثی، دوره‌های متنوعی را برنامه‌ریزی و در اختیار طلاب علاقه‌مند قرار داده است.

وی ادامه داد: در این فراخوان، دوره‌های «عمومی» آموزش قرآن و حدیث شامل دوره‌های کارگاهی روان‌خوانی، تجوید، ترتیل‌خوانی، حدیث‌خوانی اصول کافی، آشنایی با علوم حدیث،  معارف نهج‌البلاغه و معارف صحیفه سجادیه و دوره‌های مختلف حفظ قرآن کریم هستند.

حسینی افزود: در دوره‌های تخصصی قرآن و حدیث، مهارت‌های بیان تفسیر قرآن کریم (مقدماتی و تکمیلی)، تربیت مربی حفظ قرآن کریم، تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی ویژه طلاب بین‌الملل و طلاب ایرانی ساکن قم، تربیت مروج ‌نهج‌البلاغه (مقدماتی و تکمیلی)  و تربیت مروج صحیفه سجادیه (مقدماتی و تکمیلی) ارائه می‌شود.

وی یادآور شد: با توجه به شرایط به‌وجود آمده از بیماری کرونا، تمامی دوره‌ها به‌صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهد شد و شرایط بهره‌مندی عموم طلاب حضوری و غیرحضوری جامعةالزهرا(س) از دوره‌های مجازی قرآنی و حدیثی به‌صورت برخط فراهم شده است.

سرپرست اداره‌کل امور تربیتی جامعة‌الزهرا(س) بیان کرد: تشکیل هر کدام از دوره‌های فراخوان شده در جدول ثبت نام، منوط به حدنصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی است که پس از انجام ثبت‌ نام‌ها به اطلاع متقاضیان می‌رسد.

حسینی مهلت ثبت نام در این دوره‌ها را تا پنجم تیرماه سال جاری اعلام کرد و گفت: این دوره‌ها از ۱۵ تیرماه آغاز می‌شوند و ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سامانه http://qh.jz.ac.ir امکان‌پذیر است.

وی اضافه کرد: در پایان ثبت نام،  پیامکی حاوی کد رهگیری برای مخاطبان ارسال می‌شود که بانوان طلبه باید این کد را ذخیره کرده و در صورت تشکیل دوره، جهت پرداخت هزینه و نهایی کردن ثبت نام از آن استفاده کنند.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند هر روز ساعت ۸ تا ۱۲ با شماره‌های  ۳۲۱۱۲۴۳۶ - ۳۲۱۱۲۰۸۸ - ۳۲۱۱۲۵۴۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: