کد خبر: 3973843
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۹
حجت‌الاسلام والمسلمین رحیمیان:

هیچ چیز به اندازه پیروزی اخیر فلسطین قلوب امت را شاد نکرد

تولیت مسجد مقدس جمکران در نامه‌ای خطاب به شیخ عکرمه صبری، خطیب مسجد مبارک الاقصی نوشت: در طول این سال‌های پر حادثه در جهان اسلام و منطقه، هیچ چیز به اندازه پیروزی ملت بزرگ فلسطین بر رژیم غاصب سفاک اسرائیل در جنگ «سیف القدس» قلوب امت را مجتمع و خرسند نکرده است.

هیچ چیز به اندازه پیروزی اخیر فلسطین، قلوب امت را شاد نکردبه گزارش ایکنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران در پی پیروزی ملت فلسطین بر دشمن غاصب صهیونیستی نامه‌ای برای خطیب مسجد‌الاقصی و رئیس هیئت عالی اسلامی قدس ارسال کرد که متن پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

برادر مؤمن و مجاهد جناب آقای شیخ عکرمه صبری(دام عزه)

خطیب محترم مسجد مبارک الاقصی و رئیس هیئت عالی اسلامی قدس

سلام علیکم

ابتدا پیروزی بزرگ ملت فلسطین که در سایه وحدت و همدلی جامعه فلسطینی بر دشمن غاصب صهیونیستی حاصل شد را بر همه امت اسلام، ملت مقاوم فلسطین و جنابعالی تبریک می‌گویم.

این بار با لطف خداوند متعال ملت فلسطین به‌صورت ید واحده در صیانت از آرمان مقدس فلسطین و نیز هویت دینی و تاریخی خود و قدس شریف قیام کرد و با استقامت و پایداری منبعث از قرآن مجید حماسه‌ای شگفت را آفرید؛ حماسه‌ای که دشمنان اسلام و بشریت را به خاک مذلت نشاند و نابودی و زوال صهیونیست و آمریکای جنایتکار و هم پیمانان‌شان را نوید بخشید.

مجاهدت‌های عالمانی مومن چون شما را که در جهادی مستمر، ملت فلسطین و خصوصا جوانان را در جهت عمل به تکلیف دینی در حفظ ارزشمندترین هویت تاریخی و دینی فلسطین یعنی حرم شریف قدس به عنوان نخستین قبله مسلمین و معراج پیامبر اعظم اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، هدایت می‌کنند، ارج می‌نهیم و خالصانه خدمتگزار و دعاگویتان هستیم.

باری آزادی قدس و فلسطین، همزاد با آغاز نهضت و انقلاب اسلامی همواره به‌عنوان یک اصل پایدار، در صدر خواسته‌ها و ادعیه ملت و علمای ایران با زعامت حضرت امام خمینی قدس سره و حضرت امام خامنه‌ای دامت برکاته بوده و هست و پیمان آنان با قدس شریف و شما پیشروان آزادی آن ناگسستنی است؛ چه اینکه در این راه شهدای بزرگ مجاهدی چون قاسم سلیمانی نثار کرده‌اند.

و اینک با سربلندی اعلام می‌داریم در طول این سال‌های پر حادثه در جهان اسلام و منطقه، هیچ چیز به اندازه پیروزی ملت بزرگ فلسطین بر رژیم غاصب سفاک اسرائیل در جنگ «سیف‌القدس»، قلوب امت را مجتمع و خرسند نکرده است.

فرصت را مغتنم شمرده و از جنابعالی برای سفر به ایران دعوت می‌کنم و موجب خوشحالی است تا در مسجد مقدس جمکران در شهر مقدس قم میزبان شما باشیم.

برادر شما

محمدحسن رحیمیان

تولیت مسجد مقدس جمکران ـ قم»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha