کد خبر: 3907965
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم شامگاه سه‌شنبه، 11 تیر در سالن همایش شهرداری برگزار شد.
پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم برگزار شدبه گزارش ایکنا از قم، در ابتدای این مراسم سید جواد اشرفی، دبیر پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم در آیین اختتامیه این جشنواره رسانه‌ای، اظهار کرد: تاریخ اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم در دی ماه تعیین شده بود اما به دلیل شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی این امر به تعویق افتاد و در ادامه با توجه به شیوع کرونا بالاخره با ٦ ماه تاخیر این مراسم عصر سه شنبه ١٠ تیرماه برگزار شد.
وی افزود: ١١٠ نفر از اصحاب رسانه استان قم با ٤٧٠ اثر در ٨ بخش اصلی و ٤ بخش ویژه این جشنواره شرکت کردند که در نهایت موجب برگزاری بسیار حرفه‌ای و خوب جشنواره ابوذر در استان قم شد.
دبیر جشنواره ابوذر استان قم ادامه داد: در برخی قسمت‌ها نواقصی داشتیم که این امر طبیعی است و ما سعی بر این داریم تا در دوره‌های بعدی این نواقص را نیز رفع کنیم و جشنواره ابوذر استان قم را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.
اشرفی با اشاره به داوری‌های بی‌طرف در تمامی بخش‌ها، گفت: آمار شرکت‌کننده به صورت کدبندی در اختیار داوران قرار گرفته بود و اطلاعات صاحبان اثر در اختیار داوران نبود.
وی افزود: به هر حال سلیقه‌های مختلف در داوری تاثیر گذار است و قطعا این امر بدون نقص نبوده اما سعی بر این داشتیم که بهترین آثار از هر لحاظ انتخاب شوند.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: